Kauno Rami vs Sparta (83:78)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 1600

Sekmadienį Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C „Top Sport“ lygos pirmenybės, kur jėgas surėmė „Kauno rami“ (7/4) ir svečių teisėmis atvykę „Sparta“(2/7).

Rungtynės prasidėjo „Kauno rami“ spurtu ir greitai atitolo nuo varžovų ( 9:4) ir „Spartos“ ekipa buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Po minutės pertraukėlės svečiai susitvarkė su puolimu irsumažino skirtumą iki minimumo ( 15:14). Per likusį laiką „Kauno rami“ sugebėjo atstatyti iki keturių taškų pranašumą – 18:14.

Antrajame kėlinyje „Sparta“ įjungė aukštesnę ir ėmė mažinti skirtumą, tačiau „Kauno rami“ greitai atstatė turėtą pranašumą. Vis dėlto, šeimininkai pradėjo buksuoti puolime ir tuo pasinaudojo svečiai , kur sušvelnino skirtumą iki penkių taškų – 36:31.

Po ilgosios pertraukos „Sparta“ padidino pranašumą greitomis atakomis iki 9 taškų, tačiau „Sparta“ surengė spurtą 6:0 (40:37). Svečiai toliau lipo varžovams ant kulnų , kol galiausiai išlygino rezultatą (47:47). D.Valčiuko pastangomis „Sparta“ įsiveržė į priekį, kur išlaikė pranašumą iki kėlinuko pabaigos – 49:51.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Spartos“ spurtu ir pranašumas išaugo iki 10 taškų ( 49:59), tačiau „Kauno rami“ greitai išlipo iš duobės ir atsakė greitomis atakomis, kur skirtumas ištirpo iki trijų taškų ( 60:63). Likus žaisti tris minutes „Spartai“ pavyko pasididinti atotrūkį, tačiau „Kauno rami“ ėmė draskyti varžovų gynyba ir komandas skyrė vienas taškas ( 67:68). Per likusį laiką tarp ekipų vyko atkakli kova. Svečiams pavyko išlyginti rezultatą ir išsiaiškinti nugalėtoją prireiks pratęsimo – 69:69.

Pratęsimą „Kauno rami“ pradėjo „sausa“ atkarpa 6:0. „Spartai“ niekaip nesisekė susitvarkyti su gynyba, kur varžovai lengvai rinko taškus ( 81:74). Likus žaisti minutę laiko „Kauno rami“ išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 83:78.

Kauno Rami: Gytis Vyšniauskas – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 18 tšk., Gytis Mikėnas – 12 tšk., Emilis Mackevičius – 11 tšk.

Sparta: Giedrius Prabulis – 25 tšk., Tomas Šorius – 19 tšk., Šarūnas Sobolis – 16 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.)

„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)Pirmame kėlinuke atitrūkusi „Kauno Rami“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:46 val.)Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:19 val.)„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pradžią Elektrėnų „Pastolinis“ privertė pasiduoti „Sparta“ ekipą. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:53 val.)Tik po atkaklios kovos LSK „Technoera“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)„Kauno Rami“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 22:19 val.)