Pusė velnio vs Kauno Rami (83:90)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 07 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauna Rami“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pusė velnio“

2022 vasario 07 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 413

Pirmadienį, vasario 7 dieną, 19:00 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje, susitiko II lygos komandos „Pusė velnio“ (šeimininkai) ir „Kauna Rami“ (svečiai).

Rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai, tačiau nelabai rezultatyviai – aukštą žaidimo tempą lydėjo klaidos ir netaiklūs metimai. Sužaidus pusę kėlinuko komandas skyrė vos vienas metimas (15:13). Tačiau svečiai žymiai sėkmingiau sužaidė antrąją kėlinio dalį ir įgijo 5 taškų pranašumą – 42:47. Antrasis ketvirtis ir toliau geriau klostėsi „Kauno Rami“, kurie beveik visą ketvirtį užtikrintai pirmavo – 50:51.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir per keturias minutes sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir išsiveržti į priekį. Tiesa, svečiai antroje kėlinio pusėje irgi atkuto ir vėl išsiveržė į priekį, o prieš lemiamą rungtynių dalį turėjo 7 taškų persvarą – 67:74. Ketvirtasis ketvirtis ir geriau prasidėjo svečiams, kurie tiesiog bombardavo varžovų krepšį tolimais metimais ir sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio turėjo jau 8 taškų persvarą (71:79). „Pusė velnio“ bandė po truputį sumažinti savo deficitą ir likus žaisti pusantros minutės komandas vėl skyrė vos vienas metimas, tačiau svečiai kiek tiksliau sužaidė rungtynių pabaigą iškovojo pergalę rezultatu – 83:90.

Tomas Raulušavičius

Rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įveikė „Pusė velnio“ (2022 kovo 01 d., antradienis, 22:47 val.)„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Eldažnis & Limobus.lt“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Pusė velnio“ pranašumą (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Klausučių alaus daryklos“ penketuką (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Pusė velnio“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:26 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susidorojo su „Pusė velnio“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Kauno Rami“ patiesė atkakliai kovojusius „Valpainius“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 23:02 val.)„Rhino“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Kauno Rami“ komandai ir užleido vietą aštunfinalyje (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 23:05 val.)