Vėjų linija & Garliavos duona vs Omega (76:85)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Trečiajame ketvirtyje atitrūkusi „Omega“ pranoko „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 21:05 val., peržiūros: 1208

Gruodžio 19 dieną, 19:15 val., „Pilėnų“ mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos mažosios taurės G pogrupio lentelės kaimynės – „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2-6) ir svečiuose žaidusi „Omega“ (2-5).

Rungtynių pradžioje L. Varno prasiveržimai ir du V. Merkelio tolimi metimai „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipai leido būti priekyje 14:7. Tačiau tada 0:7 atkarpą laimėjo „Omega“ ir sulig taikliu R. Kasperavičiaus metimu išlygino rungtynių rezultatą 14:14. Kėlinuko pabaigoje paskutines dvi minutes aikštelės šeimininkai sudirbo be priekaištų, neleisdami svečiams įmesti nė vieno taško, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko pirmavo 27:23.

Antrajame ketvirtyje keletą kartų puikiai suveikė „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ greitos atakos, kuomet V.Vaškevičius, po taiklaus varžovo metimo, išsimesdavo kamuolį iš užribio ir tolimu perdavimu per visą aikštę surasdavo laisvą L. Varną, kuris užbaigdavo greitas atakas rezultatyviai. Įpusėjus rungtynėms ir toliau šeimininkai buvo priekyje 47:44.

Trečiajame ketvirtyje, daugiausia E. Kuzabavičiaus ir R. Arbatavičiaus taiklių metimų serija leido „Omegai“ iškart spurtuoti ir įpusėjus kėlinukui po to paties E. Kuzabavičiaus dėjimo įgyti dviženklį pranašumą 51:63. Nors dar bandė „Vėjų linija & Garliavos duona“ vytis varžovus, tačiau sėkmingos „Omegos“ atakos leido jiems būti priekyje 60:69.

Paskutiniajame kėlinuke „Vėjų linija & Garliavos duona“ pabandė dar pakutenti nervus svečiams, kai po tikslaus A. Railos tritaškio priartėjo iki 68:75, tačiau rungtynių pabaigą gražiai sužaidę „Omegos“ krepšininkai, kurią vainikavo ir J. Puluikio dėjimai, šventė trečiąją pergalę turnyre. Galutinis rungtynių rezultatas 76:85.

Po rungtynių „Omegos“ žaidėjas R.Kasperavičius sakė: „paprasčiausiai, susirinkome tik septyniesi, vienas dar traumą gavo. Bet jaunimui pavyko. Buvo gražių perdavimų, metimų. Šiaip, priešininkai senai pažįstami, senai žaidžiame, jie mumis pažįsta, mes juos. O mes išnaudojome jų silpnąsias vietas šiandien“.

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 24 tšk. (14 atk. kam.), Laurynas Varnas – 17 tšk. (12 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Daunoravičius – 17 tšk.

Omega: Emilis Kuzabavičius – 24 tšk., Jonas Puluikis – 18 tšk., Mantas Zubavičius – 14 tšk.

Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)Sėkmingiau antrą pusę sužaidusi „Alaina & Limobus“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 21:05 val.)Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „automokykla.lt“ krepšininkai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)Celsis lygioje kovoje privertė pasiduoti Vėjų linija & Garliavos duona (2017 balandžio 04 d., antradienis, 21:30 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Vilmista“ pasiekė nelengvą pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:11 val.)