Hidraulinės sistemos vs Alaina & Limobus (76:66)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 25 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkusios „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Alaina & Limobus“

2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 09:04 val., peržiūros: 1417

Trečiadienį, sausio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių „Alaina & Limobus“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje žymiai solidžiau atrodę aikštės šeimininkai atitrūko, tačiau po ilgosios pertraukos svečių žaidėjai ėmė vytis. Vis tik, iniciatyvą išsaugojusios „Hidraulinės sistemos“ šventė pergalę rezultatu 76:66 (22:16, 23:13, 18:23, 13:14).

Nors pačioje pradžioje svečiams pavyko atitrūkti 0:7, čia pat prabilęs S. Klimkevičius taikliais tolimais šūviais padėjo aikštės šeimininkams persverti rezultatą bei įgyti kelių taškų atotrūkį. Kiek vėliau „Alaina & Limobus“ dar bandė vytis varžovus, tačiau šie geriau sužaidė kėlinuko pabaigą ir įgijo šešių taškų persvarą. Antrame kėlinuke ir toliau dominavusios „Hidraulinės sistemos“ vieną po kitos rengė trumpas atkarpas, kurio dėka įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė jau net 28 taškai. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios spurtavę svečiai sušvelnino deficitą iki šešiolikos taškų. 45:29.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai ir vėl timptelėjo į priekį, tačiau kiek vėliau žaidimas ėmė klostytis apylygiai ir abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Įpusėjus ketvirčiui svečių gretose sužibėjo V.Čypas, kurio dėka iki kėlinuko pabaigos skirtumas tarp komandų ištirpo iki vienuolikos taškų. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje „Alaina & Limobus“ buvo priartėję iki aštuonių taškų, tačiau čia pat spurtavę „Hidraulinės sistemos“ susigrąžino dviženklę persvarą. Vis tik, taip lengvai pasiduoti neketinę svečiai ir vėl prisivijo priešininkus, tačiau pastarieji užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą bei išsaugojo pergalę savo rankose. 76:66.

„Hidraulinės sistemos“: Tadas Vasiliauskas – 28 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 23 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Saulius Klimkevičius – 18 tšk.

„Alaina & Limobus“: Vytautas Čypas – 24 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Remigijus Snieškus – 12 tšk., Saulius Grėbliauskas – 11 tšk.

Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Bitdefender ‒ Altacom“ įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)