Resmila.lt vs SK „Neveronys“ (57:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 20:05 val. @ J. Grušo meno gimnazija, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

SK „Neveronys“ pasiekė užtikrintą pergalę

2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 22:07 val., peržiūros: 1527

Gruodžio 6 dieną, 20:05 val., J.Grušo mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Resmila.lt“ (šeimininkai) ir SK „Neveronys“ (svečiai). Nors pirmasis kėlinukas vyko gana lygiai, tačiau jau antrojo ketvirčio metu svečiams pavyko nutolti ir pasiekti maždaug 10 taškų pranašumą. Panašus skirtumas tarp ekipų išsilaikė kone per visą likusį laiką, o „Resmila.lt“ taip ir nesugebėjo sugražinti intrigos. Užtikrintai sužaidę SK „Neveronys“ laimėjo rungtynes rezultatu 57:70.

Rungtynių starte abi komandos žaidė gana lygiai, nors krepšinis ir nebuvo rezultatyvus, tačiau taip įvyko todėl, kad komandos prametė ne vieną lengvą metimą iš patogių padėčių, bet tai tikrai nebuvo gynybinio stiliaus varžybos. Susitikimui kiek įsibėgėjus ėmė ryškėti SK „Neveronys“ komandos pranašumas. Svečių gretose puikiai žaidė E.Jurgaitis, kuris dažnai pritraukdavo keletą varžovų gynėjų prie savęs ir taip suteikdavo daugiau erdvės savo komandos nariams. Jau antrojo kėlinuko metu skirtumas tarp komandų perkopė 10 taškų ribą ir taip svečiai tarsi įrodė, kad bent jau pirmoje rungtynių dalyje jie yra geresni 25:38.

Po ilgosios pertraukos „Resmila.lt“ neketino pasiduoti ir dabar labai sėkmingai priešinosi varžovams. Tiesa, nors šeimininkų žaidimas pagerėjo ir dabar su varžovais jie jau žaidė lygiai, bet turimas dviženklis deficitas niekur nedingo ir komandai reikėjo imtis permainų. Tačiau „Resmila.lt“ rezervų spurtui neturėjo, o užtikrintai ir ramiai atrodantys svečiai artėjo pergalės link. SK „Neveronys“ tikrai nepersistengė puolime, žaidėjai ne kartą suklydo perduodami kamuolį, bet dėl to labai nepergyveno ir jau sekančioje atakoje dažnai ištaisydavo klaidą tiesiog pelnydami taškus. Iki pat rungtynių pabaigos SK „Neveronys“ išlaikė saugų atstumą nuo varžovų ir užtikrintai laimėjo rungtynes 57:70.

Resmila.lt: Kęstutis Aleksandravičius – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Maslenikovas – 13 tšk., Darius Mockus – 10 tšk.

SK „Neveronys“: Evaldas Jurgaitis – 13 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Erikas Rakickas – 13 tšk., Aurimas Švelnys – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Antanas Macys – 10 tšk., Vytautas Žvirblis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:38 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)SK „Neveronys“ pasiekė solidų revanšą bei išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:28 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)Užtikrintai „Laipsnius“ įveikę SK „Neveronys“ žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:11 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ paskutinėmis minutėmis išsaugojo pergalę (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)SK „Neveronių“ tritaškiai neleido LSK „Technoerai“ pagalvoti apie pergalę (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)