Nebajeris vs ICE (79:42)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Nebajeris“ be vargo sutriuškino „ICE“ penketuką

2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 18:00 val., peržiūros: 1711

Vasario 19 dieną, 15:45 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Nebajeris“ (šeimininkai) ir „ICE“ (svečiai). Šiose rungtynėse „ICE“ ekipa susirinko vos penkiese ir taip save svečiai tarsi pasmerkė net susitikimui neprasidėjus. „Nebajeris“ puikiai pasinaudojo ilgesniu suoleliu, visiškai uždarė varžovų puolimą ir jau pirmoje rungtynių dalyje nutolo daugiau nei 20 taškų atstumu. Nors po ilgosios pertraukos „ICE“ komandai pavyko sužaisti rezultatyviau, bet svečiai vis tiek neišvengė sutriuškinimo. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:42 (21:7, 18:6, 19:18, 21:11).

Jau rungtynių pradžioje tapo aišku, kad „ICE“ komanda bandys tausoti jėgas, tad svečiai neturėjo didelio pasirinkimo ir verčiau daugiau energijos skyrė gynybai, nei puolimui. „Nebajeris“ iš karto pasinaudojo varžovų silpnu žaidimu puolant ir savo krepšį saugojo itin užtikrintai. Skirtumas jau pirmojo kėlinuko metu gana sparčiai augo ir tapo aišku, kad šiandien intrigos nebebus. „ICE“ išnaudojo visas pertraukėles, bet atakuojant krepšį komanda atrodė labai neužtikrintai. Nors „Nebajeris“ taip pat nebuvo ta komanda, kuri pasižymi dideliu rezultatyvumu, tačiau žaidėjai išvengė atsipalaidavimo ir susikaupę vis tolo nuo varžovų. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai pirmavo rezultatu 39:13.

Antroje rungtynių pusėje „ICE“ komanda gavo kiek daugiau erdvės renkant taškus, o tiksliau sakant, jie patys susikūrė progas, kuomet perimdavo neatsargius varžovų perdavimus. Kurį laiką komandos dar žaidė lygiai, bet netrukus ir vėl šeimininkai truktelėjo tolyn. „ICE“ tiesiog neturėjo rezervų, komanda ir taip puikiai atsilaikė, nes neturint nei vieno keitimo išlaikyti pakankamai padorų žaidimą nėra lengva. „Nebajeris“ rungtynių pabaigoje leido pasireikšti visiems krepšininkams, o ekipa išvengė duobių, kurios pasitaiko pirmaujant dideliu skirtumu. Nuo pirmos iki paskutinės minutės užtikrintai žaidimą kontroliavę „Nebajerio“ žaidėjai pasiekė pelnytą pergalę, triuškinamu rezultatu 79:42.

Nebajeris: Robertas Petrolis – 22 tšk. (21 atk. kam.), Mindaugas Krūvelis – 16 tšk., Mindaugas Ežerskis – 16 tšk. (5 rezult. perd.)

ICE: Lukas Mikalauskas – 15 tšk., Marius Vaišvila – 13 tšk., Tomas Jonkus – 8 tšk.

SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Nebajeris“ iškovojo sunkią pergalę (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:47 val.)„ICE“ be vargo susitvarkė su KK“13“ komanda. (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:21 val.)„ICE“ krepšininkai neturėjo vargo su „Elektromontuotojo“ penketuku (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:33 val.)„MRU VSF“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažnti „ICE“ pranašumą (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:22 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Ice“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kėdainiai“ eliminavo „ICE“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 23:17 val.)Po emocingos ir kietos kovos „MRU VSF“ pasiekė finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:15 val.)