Sporto spalvos vs Baubilas & Verslo pasaulis (71:77)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 08 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Sporto spalvos“ ekipą

2016 gegužės 08 d., Sekmadienis, 16:35 val., peržiūros: 1029

Sekmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2016 rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Sporto spalvos“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Baubilas & Verslo pasaulis“.

Rungtynių dvikovą užtikrinčiau pradėjo „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipa, kuri greitomis atakomis greitai susikrovė pranašumą (2:9) ir Sporto spalvų“ ekipos treneris buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlę. Šeimininkai toliau strigo puolime ir svečiai padidino pranašumą iki dviženklio. Likus žaisti apie dvi minutes „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipai užsirišo krepšys, o „Sporto spalvos“ įjungė aukštesnę pavarą ir sušvelnino skirtumą iki 3 taškų – 10:13.

Antrame ketvirtyje „Sporto spalvos“ toliau palaikė aukštą tempą ir persvėrė rezultatą į savas rankas, tačiau „Baubilas & Verslo pasaulis“ greitai atsigavo ir atstatė pranašumą ( 15:22). V.Černiauskas buvo neįkandamas riešutėlis , kurio pastangomis pranašumas išaugo iki 14 taškų ( 19:33). Kėlinuko pabaigoje svečiai išlaikė pranašumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 13 taškų – 23:36.

Po ilgosios pertraukos „Sporto spalvos“ ėmė mažinti skirtumą, tačiau nesugebėdavo apsiginti nuo greitų varžovų atakų ( 29:42). Vis dėlto, A.Rupeika pataikė tritaškį metimą ir „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipa paprašė minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės D.Plerpa pelnė 5 taškus iš eilės skirtumas sumažėjo iki 5 taškų ( 37:42). Per likusias dvi minutes „Baubilas & Verslo pasaulis“ užpuolė keletą greitų atakų ir susikrovė dviženklį pranašumą – 41:51.

Ketvirtą kėlinį abi komandas pradėjo taškas į tašką ir ekipas toliau skyrė 10 taškų ( 49:62). „Sporto spalvos“ pradėjo lipti ant kulnų varžovams , tačiau M.Čipas žaidė nesustabdomai ir išlaikė savo komandai dviženklį pranašumą. Per likusį laiką „Sporto spalvos“ nespėjo prisivyti varžovų ir „Baubilas & Verslo pasaulis“ šventė pergalę, rezultatu – 71:77.

Sporto spalvos: Deividas Plerpa – 23 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arnoldas Rupeika – 14 tšk., Arnoldas Karla – 13 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Ramanauskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Baubilas & Verslo pasaulis: Mantas Čipas – 21 tšk. (15 atk. kam., 9 išpr. praž.), Vilius Černiauskas – 17 tšk., Klaidas Jankaitis – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Ramūnas Švagždys – 10 tšk.

Tik po pratęsimo „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:53 val.)Įtemptame trileryje „Sporto spalvos“ pačioje pabaigoje pagriebė kelialapį į pusfinalį (2016 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:16 val.)Nukraujavusi Advokatų kontora „Konsus“ patiesė „Sporto spalvas“ ir iškovojo bronzos medalius (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Sporto spalvas“ (2016 gegužės 10 d., antradienis, 22:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ pervažiavo „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Sporto spalvos“ sutriuškino LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Sporto spalvos“ padovanojo „Sporto manijai“ vietą finale (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:25 val.)Advokatų kontora „Konsus“ grupių etapą baigė nepralaimėję (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)