Sporto spalvos vs LCP KK „Partizanas“ (110:62)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto spalvos“ sutriuškino LCP KK „Partizaną“

2016 gegužės 12 d., Ketvirtadienis, 22:01 val., peržiūros: 857

Ketvirtadienį, gegužės 12 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės, D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Sporto spalvų“ ir svečių LCP KK „Partizano“ ekipų. Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių akivaizdžiai dominavę aikštės šeimininkai uraganiniu puolimu tiesiog nušlavė varžovus, ko pasekoje iškovojo lengvą pergalę rezultatu 110:62 (23:18, 34:15, 33:14, 20:15).

Susitikimo pradžioje aikštės šeimininkai iškart atitrūko, tačiau iš toli pasižymėjęs P.Urbonas padėjo LCP KK „Partizanui“ įgyti minimalią persvarą. Visiškai dėl to nepanikavusios „Sporto spalvos“ čia pat, vedinos A. Lencevičiaus, spurtavo ir susigrąžino pirmaujančios komandos statusą. Kiek vėliau svečiams dar buvo pavykę deficitą sušvelninti, tačiau žaidimo skonį pajautę šeimininkai surinko dar kelis taškus iš eilės ir dar labiau atitrūko. Vis tik, pačiame kėlinuko gale iš toli dar kartą pasižymėjęs P.Urbonas ir vėl sušvelnino savo ekipos deficitą. 23:18.

Nors antrąjį ketvirtį optimistiška gaida pradėję svečiai dar labiau prisivijo varžovus, tačiau akivaizdžiai stipresni buvę aikštės šeimininkai nieko ilgai nelaukę surengė kelis išpuolius iš eilės, kurių smaigalyje atsidurdavęs O.Stropus smeigė du tolimus metimus iš eilės ir padėjo savo komandai įgyti dviženklį atotrūkį. Bėgant laikui LCP KK „Partizanas“ dar buvo sumažinęs atsilikimą iki vienženklio, tačiau iškart spurtą 9:0 surengusios „Sporto spalvos“ įgijo penkiolikos taškų persvarą. Nuo to momento aikštės šeimininkai pradėjo tik dar labiau tolti ir uraganinio puolimo dėka po dviejų kėlinių komandas skyrė 22 taškai. 57:33.

Po ilgosios pertraukos „Sporto spalvų“ krepšininkai tęsė pradėtą darbą ir surengę spurtą 13:0 padidino skirtumą tarp komandų iki 37-ių taškų. Visiškai palaužti svečių žaidėjai dar bandė kabintis į žaidimą, tačiau įpusėjus trečiam kėlinukui dar vieną „sausą“ atkarpą 11:0 sužaidę aikštės šeimininkai įgijo 48-ių taškų atotrūkį. Pačiame kėlinuko gale svečiams dar pavyko suregzti kelis sėkmingus išpuolius ir nežymiai sušvelninti deficitą. 90:47.

Paskutinė rungtynių dalis jau seniai buvo tapusi tik formalumu, tačiau ir jame „Sporto spalvos“ atsipalaiduoti nesiruošė, ko pasekoje sužaidę eilinę rezultatyvią atkarpą dar labiau nutolo nuo varžovų. Kiek vėliau LCP KK „Partizano“ krepšininkai dar sugebėjo „pasispardyti“ ir surinkti aštuonis taškus iš eilės, tačiau per likusį laiką iki rungtynių pabaigos ir toliau dominavę aikštės šeimininkai į savo sąskaitą įsirašė pirmą ir užtikrintą pergalę rezultatu 110:62.

„Sporto spalvos“: Žygimantas Krupskis – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 19 tšk., Deividas Plerpa – 17 tšk. (12 atk. kam.), Vytautas Kereišius – 16 tšk., Artūras Lencevičius – 12 tšk.

LCP KK „Partizanas“: Tomas Gudas – 22 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Povilas Urbonas – 12 tšk., Andrius Girdžius – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Sporto Spalvos“ eliminavo dantis rodžiusią „A Komandą“ (2016 gegužės 20 d., penktadienis, 23:13 val.)Tik po pratęsimo „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:53 val.)Advokatų kontora „Konsus“ lengvai įveikė LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Sporto spalvos“ padovanojo „Sporto manijai“ vietą finale (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Sporto spalvos“ ekipą (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)Nukraujavusi Advokatų kontora „Konsus“ patiesė „Sporto spalvas“ ir iškovojo bronzos medalius (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)Įtemptame trileryje „Sporto spalvos“ pačioje pabaigoje pagriebė kelialapį į pusfinalį (2016 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:16 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Sporto spalvas“ (2016 gegužės 10 d., antradienis, 22:13 val.)