LCP KK „Partizanas“ vs Baubilas & Verslo pasaulis (79:86)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 15 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

Tik po pratęsimo „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė LCP KK „Partizaną“

2016 gegužės 15 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 841

Sekmadienį V.Kudirkos progimnazijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2016 rungtynės, kuriose jėgas surėmė LCP KK „Partizanas“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Baubilas & Verslo pasaulis“.

Rungtynių dvikova prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įgyti didesnio pranašumo ( 8:8). „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipai pavyko pralaužti varžovų zoninę gynybą, kur surengė spurtą 7:0 ir atitrūko nuo varžovų ( 8:15). Likus žaisti apie tris minutes šeimininkai lipo varžovams ant kulnų, tačiau „Baubilas & Verslo pasaulis“ išsaugojo susikrautą pranašumą – 16:22.

Antrame ketvirtyje šeimininkai pradėjo „sausa“ atkarpa ir išlygino rezultatą (22:22). Vis dėlto, „Baubilas & Verslo pasaulis“ greitai susitvarkė su gynyba ir atstatė turėtą pranašumą (24:30). Aikštelės šeimininkams pavykdavo apšvelninti skirtumą, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų. Kėlinuko pabaigoje LCP KK „Partizanas“ surengė keletą greitų atakų, kur skirtumą sumažino iki 7 taškų – 35:42.

Antroje rungtynių pusėje „Baubilas & Verslo pasaulis“ įjungė aukštesnę pavarą ir padidino pranašumą iki dviženklio ( 35:46). Svečiams užsirišo krepšys, o tuo pasinaudojo šeimininkai. Ž.Jašinas pelnė 6 taškus paeiliui ir komandas skyrė tik 6 taškai ( 46:52). Paskutinėmis sekundėmis A.Girdžius pelnė dvitaškį metimą ir dar labiau priartėjo prie varžovų – 50:54.

Ketvirtame kėlinyje LCP KK „Partizanas“ toliau žaidė lyg ant bangos ir persvėrė rezultatą į savas rankas (58:56). „Baubilas & Verslo pasaulis“ komando buvo priversta naudoti minutes pertraukėles, kad atrastų savo žaidimą. Svečiams pavyko atsigauti po šalto dušo ir greitomis atakomis susikrovė 7 taškų pranašumą, tačiau LCP KK „Partizanas“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmė vytis varžovus. Likus žaisti dvi sekundes I.Konovalenko turėjo galimybę pateikti sencaciją. Pirmasis baudos metimas skrodė tinklelį ir rezultatas buvo lygu ( 77:77), tačiau antrąjį baudos metimą pramėte ir nugalėjotui išsiaiškinti prireikė pratęsimo – 77:77.

Pratęsimui prasidėjus abi komandos žaidė taškas į tašką, bet LCP KK „Partizanas“ ekipa nesugebėjo apsiginti nuo greitų varžovų atakų ir „Baubilas & Verslo pasaulis“ atitrūko nuo varžovų. Likus žaisti apie dvi minutes svečiai toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir „Baubilas & Verslo pasaulis“ tik po sunkios kovos iškovojo pergalę, rezultatu – 79:86.

LCP KK „Partizanas“: Igoris Konovalenko – 22 tšk., Daumantas Blužas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Žymantas Jašinas – 14 tšk. (9 išpr. praž.)

Baubilas & Verslo pasaulis: Klaidas Jankaitis – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Vilius Černiauskas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Ramūnas Švagždys – 14 tšk.

„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Sporto spalvos“ ekipą (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)Advokatų kontora „Konsus“ lengvai įveikė LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Sporto spalvos“ sutriuškino LCP KK „Partizaną“ (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Hidraulinės sistemos“ pervažiavo „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 23:20 val.)Advokatų kontora „Konsus“ grupių etapą baigė nepralaimėję (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)