Donelaičio vs SDG & Gym+ & Volinta Group (69:60)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„SDG & Gym+ & Volinta Group“ įklimpo „Donelaičio“ ekipos gynybos gniaužtuose

2021 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 21:59 val., peržiūros: 361

Lapkričio 29 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos A pogrupio lyderių dvikova tarp šeimininkų „Donelaičio“ (3-0) ir „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (3-0).

Rungtynes „SDG & Gym+ & Volinta Group“ pradėjo labai silpnai puolime, per pirmą kėlinį sumetė vos penkis taškus, o tuo pasinaudoję „Donelaičio“ krepšininkai kėlinį laimėjo 15:5.

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo dviem tritaškiais metimais ir dar labiau nutolo, o svečiai ir toliau klimpo „Donelaičio“ ekipos gynybos gniaužtuose. Įpusėjus susitikimui 35:16.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje nesikeitė – ir toliau žaidimas vyravo kiek chaotiškas, su daugybe abejų ekipų klaidų bei netaiklių metimų. Visgi, „SDG & Gym+ & Volinta Group“ ekipai pavyko ketvirto kėlinio pabaigoje dėka taiklių tolimų metimų kiek aptirpdyti varžovų persvarą. Galutinis susitikimo rezultatas 69:60 (15:5, 20:11, 21:13, 13:31).

Povilas Patackas

„SDG & Gym+ & Volinta Group“ nugalėjo „Promatik“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 20:53 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą prieš „Donelaičio“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:32 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 20:19 val.)„SDG & GYM + & Volinta Group“ antrą kartą įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 21:25 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ be kovos nugalėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:15 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ lengva pergale pradėjo sezoną (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą žengė „Kaunas Metal“ (60:59) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)Įspūdingo R. Ūzo šou vos užteko „Donelaičio“ ekipos pergalei (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:10 val.)