BC „Game On“ vs MB „Užveža“ (72:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 23 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą

2022 sausio 23 d., Sekmadienis, 17:18 val., peržiūros: 353

Sausio 23 dieną LSMU sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Game On" priemė svečius MB "Užveža" komandą. Abi komandos iki šių rungtynių buvo iškovoję po tris pergales ir po penkis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo "Game On" (5:4). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė "Užveža", kurie kėlinio viduryje pirmavo rezultatu (5:8). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Užveža", kurie pamažu padidino persvarą iki devynių taškų (12:21).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Užveža" padidino persvarą iki 16 taškų (14:30). Šeštą minutę svečių persvara padidėjo iki 20 taškų (18:38). Komandos žaidė gan rezultatyviai ir daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Likus minutei iki kėlinio pabaigos "Game On" paprašė minutės pertraukėlės (28:42). Per paskutinę minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (31:44).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė lygiai (36:48). Vėliau komandos žaidė lygiai. Šeštą minutę komandas skyrė 13 taškų (44:57). Devintą minutę skirtumas padidėjo iki 14 taškų (49:63), o "Game On" paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką "Game On" sumažino varžovų persvarą iki 12 taškų (51:63).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Užveža" persvara padidėjo iki 19 taškų (51:70). "Užveža" paprašė minutės pertraukėlės, sužaidus keturias minutes kėlinyje (54:74). Po minutės pertraukėlės penkis taškus be atsako pelnė "Gamre On" (59:74). "Užveža" neleido varžovams atkūrti intrigos ir įveikė juos rezultatu 72:86.

19 taškų

„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:09 val.)„ICE“ minimaliu skirtumu įveikė „BC „Game On“ ekipą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:30 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)MB „Užveža“ po permainingos kovos palaužė BC „Rhino“ ekipą (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 22:08 val.)„MB „Užveža“ įtikinamai nugalėjo „Sparta“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:24 val.)MB „Užveža“ pirmose serijos rungtynėse užvežė „ICE“ ekipai (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Gatvės vaikai“ turėjo pripažinti BC „Game On“ ekipos pranašumą (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)