Gatvės vaikai vs BC „Game On“ (60:66)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Gatvės vaikai“ turėjo pripažinti BC „Game On“ ekipos pranašumą

2022 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 21:33 val., peržiūros: 387

Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Gatvės vaikai" ir BC "Game On".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo per pirmą kėlinuką ( 19:18). Antrame kėlinyje toliau komandas skyrė vieno metimo skirtumas. Vis dėlto, kėlinio pabaigoje BC "Game On" sugebėjo suregzti keletą sėkmingų atkarpų ir svečiai susikrovė 7 taškų pranašumą - 30:37

Po ilgosios pertraukos "Gatvės vaikai" bandė lipti varžovams ant kulnu, tačiau BC "Game On" greitai sureaguodavo ir atstatydavo savo turėtą pranašumą ( 46:52). Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkams nepavyko sukurti intrigos ir BC "Game On" iškovojo pergalę, rezultatu – 60:66 (19:18, 11:19, 16:16, 14:13)

9 taškai

Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Game on“ turėjo pripažinti „Urtos“ persvarą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:09 val.)„ICE“ minimaliu skirtumu įveikė „BC „Game On“ ekipą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:30 val.)Vos 34 taškus surinkę „Gatvės vaikai“ neturėjo jokių galimybių prieš „Pikenpoką“ (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Gatvės vaikai“ po atkaklios kovos įveikė „Klausučių alaus darykla“ komandą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Dumblas“išsiveržė į priekį serijoje prieš BC „Game On“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 17:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)Birštono SC “Olimpas“ nesunkiai nugalėjo BC „Game On“ krepšininkus (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:01 val.)