ICE vs BC „Game On“ (55:49)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ minimaliu skirtumu įveikė „BC „Game On“ ekipą

2021 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 22:30 val., peržiūros: 591

Lapkričio 22 dieną, 20:30 val., V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje, susitiko C lygos komandos „ICE“ (šeimininkai) ir „BC „Game On“ (svečiai). Atkaklioje kovoje, pergalę šventė „ICE“ komanda, rezultatu – 55:49 (12:09, 10:15, 16:18, 17:07).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „ICE“, kuri greitai atitrūko nuo varžovų, tačiau ketvirčio pabaigoje svečiai bandė pasivyti varžovus, bet jiems sunkiai sekėsi pataikyti ir pirmąjį ketvirtį geriau pasirodė „ICE“ komanda – 12:09. Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir „BC „Game On“ komandai pavyko persverti rezultatą ir sėkmingai užbaigti antrąjį ketvirtį – 22:24.

Trečio ketvirčio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai ketvirčio pusei komandas skyrė tik keli taškai (34:32). Netrukus pranašumą susigrąžino svečiai. Paskutinėmis ketvirčio minutėmis persvarą išlaikė svečiai, kurie sužaidus 30 minučių pirmavo rezultatu – 38 :42.

Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie vėl priartėjo prie savo varžovų. Sužaidus dvi minutes komandos vėl pradėjo žaisti taškas į tašką 49:49. Komandos vis keitėsi greitomis atakomis, bet likus minutei iki varžybų pabaigos „ICE“ truputį pabėgo į priekį ir iškovojo pergalę rezultatu – 55 :49.

8 taškai

„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.) „ICE“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:16 val.)„ICE“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2022 vasario 14 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Dumblas“išsiveržė į priekį serijoje prieš BC „Game On“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 17:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)„ICE“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Gemavila“ ekipą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:24 val.)„Gatvės vaikai“ turėjo pripažinti BC „Game On“ ekipos pranašumą (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)“Pikenpokas“ tritaškių pagalba ir antrą kartą nugalėjo BC „Game On“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 17:26 val.)Po 2 pratęsimų „Pusė velnio“ palaužė BC „Game On“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:21 val.)