BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs UNO (83:86)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 14 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„UNO“ po atkaklios kovos palaužė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“

2021 liepos 14 d., Trečiadienis, 21:54 val., peržiūros: 341

Trečiadienį, liepos 14 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos BC „Skroblų alėja – Straight” bei svečių „UNO“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri puikiai gynėsi ir puikiai atakavo. Rungtynes jie pradėjo 17:2 spurtu ir galėjo jaustis kur kas patogiau, nei jų varžovai. Visgi, per likusį kėlinio laiką „UNO“ ekipos puolimas visiškai sustojo, o tuo pasinaudojo BC „Skroblų alėja – Straight“ ir kėlinuką užbaigė 11:0 spurtu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:17. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau geresnę atkarpą sužaidė šeimininkai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi, ketvirčio pabaigoje „UNO“ ekipa surengė nemažą spurtą ir vėl perimė iniciatyvą į savas rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:43.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „UNO“ ir toliau nemažino apsukų ir tolo nuo savo varžovų. Netrukus skirtumas tarp komandų tapo dviženklis ir skirtumas tarp komandų jau buvo beveik triuškinamas. Vėliau šeimininkai pakeitė gynybos sistemą ir tai jiems davė vaisių. Jie per likusį kėlinio laiką atžaidė nemažą atsilikimą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:61. Lemiamo ketvirčio metu komandos toliau žaidė atkakliai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. „UNO“ ekipai pavyko ilgą laiką išlaikyti nedidelį pranašumą. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, BC „Skroblų alėja – Straight“ po ilgo laiko vėl išsiveržė į priekį ir įgijo minimalų pranašumą. Tačiau lemiamas akimirkas geriau sužaidė svečių ekipa ir iškovojo darbinę pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 83:86.