GZP vs VDU (75:77)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 27 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Paskutinių sekundžių trileryje G. Banevičiaus metimas atnešė pergalę VDU

2022 sausio 27 d., Ketvirtadienis, 22:02 val., peržiūros: 515

Sausio 27- osios vakarą, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje vyko I lygos reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko GZP ir VDU ekipos. Reto grožio rungtynėse intriga išliko iki pat pabaigos.

Rungtynes komandos pradėjo skirtingai. Kiek apsnūdę VDU krepšininkai mėtė pro šalį ir jau atrodė, jog skirtumas tik didės. Na, o GZP krepšininkai tiesiog siautė aikštelėje: puikiai besigindami susikūrė geras progas ir jas išnaudojo. Geriausiai sekėsi Justinui Pileckui. Gynėjas tiesiog dominavo aikštelėje ir per pirmąjį kėlinį pelnė beveik pusę komandos taškų – 11. Tačiau VDU treneris laiku sustabdė žaidimą. Po minutės pertraukėlės grįžę studentai susigriebė ir beveik išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje VDU krepšininkai pradėjo spausti savo varžovus po visą aikštelę ir tai davė vaisių. GZP pasimetė, VDU pelnydavo greitus taškus ir VDU jau pirmavo. Po dviejų kėlinių nieko nesakantis rezultatas - 38:36 VDU naudai.

Po ilgosios pertraukos grįžę GZP atrodė užsivedę ir trumpam jiems pavyko gražinti pranašumą. Vis dėlto, puikus VDU spaudimas vėl iškalibravo GZP ir šįkart studentams pavyko įgyti apčiuopiamą persvarą 50:43. Antrajame kėlinyje dingęs Justinas Pileckas įleido tritaškį ir vėl užvedė komandą. Po šio tritaškio komandinis žaidimas padėjo GZP krepšininkams išlyginti rezultatą ir po trijų kėlinių vėl visiška nežinia.

Paskutinis ketvirtis tapo dideliu nervų kamuoliu. Nervai nelaikė nei žaidėjams, nei treneriams. Tačiau teisėjams įspėjus abi komandas, žaidėjai suprato, jog šiandien laimės tik geriausi. Rezultatas iš +1 į -1 keitėsi visą kelinį. Nugalėtoją lėmė paskutinė ataka. Likus 4 sekundėms iki rungtynių pabaigos, VDU krepšininkas G.Banevičius pasiėmė kamuolį į savo rankas, puikiai prasiveržė ir plastišku metimu viena ranka įrodė, jog jo venomis teka ledinis kraujas. Rezultatu 77:75 (22:24, 16:12, 20:22, 19:17) pergalę išsivežė VDU.

5 perimt. kam.

Kovoje iki paskutinių sekundžių: Reunion pergalė prieš VDU (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:17 val.)Universitetų trileryje dramatiška VDU pergalė (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 00:17 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP“ pavogė pergalę iš „VDU“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)I lygoje: triuškinanti VDU pergalė prieš LSU (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:05 val.)„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)„R2P Sport“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:15 val.)