VDU vs Lietuvos sporto universitetas (108:69)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 kovo 29 d., Antradienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universitetas Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

I lygoje: triuškinanti VDU pergalė prieš LSU

2022 kovo 29 d., Antradienis, 22:05 val., peržiūros: 329

Antradieni, kovo 29 diena, VDU sporto salėje įvyko I lygos rungtynės tarp šeimininkų- VDU bei svečių- LSU.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi VDU krepšininkams. Realizavę 9 metimus iš žaidimo, šeimininkai greitai susikrovė aštuonių taškų pranašumą- 23:15. Antrajame kėlinyje geras V. Čepo žaidimas puolime, leido šeimininkams ir toliau didinti skirtumą tarp komandų- 52:34. Trečiajame kėlinyje LSU vis nerado savojo žaidimo, tuo pasinaudoję šeimininkai, vis didino pervarą tarp komandų- 80:47. Ketvirtajame kėlinyje L.Šitkauskas dar bandė gerinti LSU komandos situaciją keliais taikliais dvitaškiais iš eilės, tačiau šeimininkų komandinis žaidimas bei gera gynybą leidu VDU dar daugiau padidinti persvarą bei iškovoti triuškinančią pergalę, rezultatu:108:69 (23:15, 29:19, 28:13, 28:22).

Eimantas Kalinauskas

I lygoje: užtikrinta VDU pergalė prieš R2P Sport (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 22:49 val.)I lygos atkrintamosiose: triuškinanti Sporto garantas pergalė prieš LSU (2022 balandžio 12 d., antradienis, 23:26 val.)Išvargta „Reunion“ pergalė prieš LSU (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 00:25 val.)„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)Universitetų trileryje dramatiška VDU pergalė (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 00:17 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių: Reunion pergalė prieš VDU (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:17 val.)Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“ (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Antroje rungtynių pusėje nutolę „VDU“ krepšininkai išsiveržė serijoje prieš „GZP“ į priekį (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ir reguliarų sezoną užbaigė be pralaimėjimų (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)