VDU vs GZP (68:76)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 25 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universitetas Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP“ pavogė pergalę iš „VDU“

2022 gegužės 25 d., Trečiadienis, 22:59 val., peržiūros: 498

Trečiadienį, gegužės 25 dieną, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos sporto salėje įvyko I lygos antrosios rungtynės tarp šeimininkų – „VDU“ bei svečių – „GZP“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumą, tačiau „VDU“ pasinaudojo varžovų klaidomis, kur lengvai pavertė į taškus. Po minutės pertraukėlės svečių ekipai niekaip nesisekė susitvarkyti puolimo ir šeimininkai susikrovė 6 taškų pranašumą. Ketvirčio pabaigoje abi komandos vėl žaidė apylygiai – 18:15. Antrasis ketvirtis vyko tuo pačiu scenarijumi visą kėlinį. Aikštelės šeimininkai pradžiai padidindavo savo pranašumą, o tuomet geresnę atkarpą sužaisdavo svečiai ir sumažindavo atsilikimą iki minimalaus – 40:45.

Po ilgosios pertraukos „GZP“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo vis labiau spausti varžovus. Per likusį laiką svečiams pavyko persverti rezultatą, o šeimininkai vis bandė lipti varžovams ant kulnų – 60:62. Lemiamame kėlinyje šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir tarp komandų užvirė stipri kova. Sužaidus 7 minutes komandos žaidė apylygiai -68:70. Likus iki ketvirčio minutei geriau sužaidė svečiai, kurie ir iškovojo pergalę rezultatu – 68:76.

7 išpr. praž.

Antroje rungtynių pusėje susiėmę „Kauno TPMC“ krepšininkai įveikė „VDU“ penketuką (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:19 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:15 val.)Lemiamose įtemptose pusfinalio rungtynėse „GZP“ įveikė „VDU“ ir pateko į finalą (2022 birželio 01 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“ (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Klaidų virtinė neleido „GZP“ ekipai pasipriešinti prieš „Sporto garantas“ krepšininkus (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 18:39 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „R2P Sport“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių: Reunion pergalė prieš VDU (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:17 val.)