Klausučių alaus darykla vs BC „Game On“ (67:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 10 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Game On“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Klausučių alaus darykla“ komandai

2023 sausio 10 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 302

Antradienį, sausio 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „II“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Klausučių alaus darykla” bei svečių BC “Game On”.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri pelnė septynis taškus be atsako. Visgi, po truputį įsivažiavo ir aikštelės šeimininkai, kurie pataikė kelis tolimus metimus ir patraukė į priekį. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:18. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Klausučių alaus darykla“ ir dar nežymiai padidino savo pranašumą. Visgi, tuomet geresnę atkarpą pradėjo žaisti BC „Game On“ kolektyvas ir susigrąžino rungtynių pradžioje įgytą septynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:38.

Trečiojo ketvirčio pradžioje BC „Game On“ ir toliau tęsė gerą bangą ir ilgai netrukus, įgijo dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 42:54. Lemiamo ketvirčio metu „Klausučių alaus darykla“ pradėjo po truputį naikinti savo atsilikimą ir grįžo į kovą dėl pergalės. Antroje ketvirčio pusėje jau abi ekipos sustojo puolime ir kurį laiką rezultatas švieslentėje nesikeitė. Likus žaisti dvi minutes, šeimininkai sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų. Likus žaisti minutę, rezultatas jau buvo lygus. Per likusį laiką nei vienai komandai nepavyko pasižymėti, tad rungtynės turėjo spręstis pratęsimo metu. Rezultatas po reguliaraus laiko buvo 60:60.

Pratęsimo metu nedidelį pranašumą savo rankose laikė BC „Game On“ ekipa. Laikui tiksint į pabaigą, jų varžovai nesugebėjo niekaip perlaužti rungtynių ir svečių ekipa iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 67:73.

6 rezult. perd.

II lygoje: „Arko“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Arko“ užtikrintai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 00:28 val.)II lygoje: išvargta „Kautech ‒ 2“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)Nenuspėjama kova ir pergalė „Klausučių alaus daryklos“ rankose (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 23:15 val.)Permainingose rungtynėse sėkminga Birštono SC „Olimpas“ ekipos pabaiga prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 23:07 val.)Nesulaikomas E. Serkevičius nukalė pergalę „Klausučių alaus daryklai“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)II lygoje: Užtikrinta krepšinio mokykla „Žalgiris“ pergalė prieš Klausučių „alaus darykla“ (2023 kovo 06 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Klausučių alaus darykla“ svečiuose pelnė pergalę (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Klausučių alaus darykla“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:18 val.)