Ažytėnai vs Klausučių alaus darykla (58:61)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nenuspėjama kova ir pergalė „Klausučių alaus daryklos“ rankose

2022 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 23:15 val., peržiūros: 335

Lapkričio 14 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje susitiko "Ažytėnų" ir "Klausučių alaus daryklos" komandos.

Vienareikšmiškai šios rungtynės degė energija, užsispyrimu ir ryžtu laimėti. Greitas abiejų komandų žaidimas vertė salėje esančių žiūrovų akys krypti tai į vieną tai į kitą pusę.

Nors pirmosiomis žaidimo minutėmis taiklūs "Ažytėnų" tritaškiai priešininkų akis badė rezultatu 10:1, tačiau neilgam. "Klausučių alaus daryklos" komanda sparčiai pasivijo "Ažytėnus" ir pirmąjį rungtynių kėlinį užbaigė rezultatu 19:23.

Antrasis kėlinys taip pat buvo kupinas veiksmo. Komandas skyrė vos vienas ar du taškai. Įtampa nuolatos augo, nes niekas negalėjo nuspėti, kuri komanda šiandieną nugalės. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo lygus. 35:35

Po ilgosios pertraukos, abiejų komandų žaidėjų akys degė noru laimėti. Tačiau krepšinyje dviejų nugalėtojų, juk būti negali.

Visgi rungtynių baigtis buvo visiškai nenuspėjama. Likus vos 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus 58:58. Paskutinės atakos metu "Klausučių alaus daryklos" žaidėjas Nr. 89 G.Stankūnas pelnė tritaškį, kuris leido jiems atsiplėšti nuo priešininkų. Tačiau pačios paskutinėmis sekundėmis "Ažytėnams" nepavyko išlyginti rezultato.

Rezultatu 58:61 (19:23, 16:12, 10:13, 13:13), "Klausučių alaus darykla" pelnė pergalę.

Šiose rungtynėse puikiai sužibėjo komandos "Ažytėnai" žaidėjas Nr. 11 T.Mušenkovas, kuris pelnė 18 komandos taškų. Taip pat gerai pasirodė ir komandos draugai Nr. 24 M.Cimermanas, kuris pelnė 12 taškų, atkovojo 12 kamuolių bei išprovokavo 5 pražangas, taip pelnydamas dvigubą dublį.

Komandos "Klausučių alaus daryklos" žaidėjas Nr. 89 G.Stankūnas pelnė 20 taškų bei užtarnavo lemiamą metimą. Taip pat Nr. 7 K.Vinkšnaitis, kuris savo komandai pelnė 15 taškų.

II lygoje: „Arko“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:21 val.)Nesulaikomas E. Serkevičius nukalė pergalę „Klausučių alaus daryklai“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:42 val.)II lygoje: išvargta „Kautech ‒ 2“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Arko“ užtikrintai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 00:28 val.)II lygoje: Užtikrinta krepšinio mokykla „Žalgiris“ pergalė prieš Klausučių „alaus darykla“ (2023 kovo 06 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Klausučių alaus darykla“ svečiuose pelnė pergalę (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)BC „Game On“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Klausučių alaus darykla“ komandai (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:49 val.)KSM '93 ‒ Bulvaras penkiese įveikė Klausučių alaus daryklą (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Klausučių alaus darykla“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:18 val.)