Lietuvos geležinkeliai vs Remza & Langvila (74:70)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Iššvaistę solidžią persvarą „Remza & Langvila“ krito prieš „Lietuvos geležinkelius“

2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 23:42 val., peržiūros: 1119

Trečiadienį, kovo 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių aštuntfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „Lietuvos geležinkelių“ ir svečių „Remza & Langvila“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai, tačiau po ilgosios pertraukos svečiams pavyko atitrūkti. Vis tik, lemiamoje rungtynių dalyje dominavę aikštės šeimininkai išplėšė dramatišką pergalę bei perkėlė intrigą į trečias rungtynes. 74:70 (10:10, 26:22, 6:21, 32:17).

Susitikimą kiek geriau pradėjo svečiai, tačiau čia pat „Lietuvos geležinkeliai“ pasivijo priešininkus, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo lygus. Antrame kėlinuke dominavo abiejų ekipų snaiperiai, tačiau nežymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai įgijo keturių taškų pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 36:32.

Po ilgosios pertraukos akivaizdžiai puolimą pagerinusi „Remza & Langvila“ ėmė tolti nuo varžovų, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė vienuolika taškų. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir žymiai energingiau žaidę „Lietuvos geležinkeliai“ ėmė mažinti deficitą. Artėjant pagrindiniam laikui į pabaigą, po trijų taiklių tritaškių šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir užtikrintai sužaidę pabaigą išplėšė pergalę rezultatu 74:70.

Po šios „Lietuvos geležinkelių“ pergalės tarpusavio pergalių rezultatas tapo lygus, todėl prireiks trečiųjų – lemiamų rungtynių.

„Lietuvos geležinkeliai“: Tomas Žvirblis – 19 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Visockis – 17 tšk., Tadas Šimkus – 16 tšk., Gediminas Naujalis – 13 tšk.

„Remza & Langvila“: Tadas Dudzevičius – 16 tšk. (22 atk. kam., 5 rezult. perd.), Tadas Galinauskas – 13 tšk., Narūnas Čekaitis – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 23:49 val.)„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Sezono rungtynes sužaidęs N. Čekaitis padėjo „Remza & Langvila“ komandai įveikti „Lietuvos geležinkelius“ ir žengti į kitą etapą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Rapala“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:10 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 23:48 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Enerstena“ didele taškų persvara įveikė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)Aštuntfinalį „Remza & Langvila“ pradėjo pergalingai (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:54 val.)Nerezultatyviose varžybose „Remza & Langvila“ šventė pergalę prieš „Rimo & Patikima Linija“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)