Acme vs Hidraulinės sistemos (46:78)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

ACME vyrams teko nulenkti galvas prieš komandą Hidraulinės Sistemos

2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 16:02 val., peržiūros: 860

Sabonio krepšinio centro sporto salėje sekmadienio popietę susitiko Įmonių lygos komandos. Acme buvusi trečioje turnyrinės lentelės vietoje priėmė pirmaujančius Hidraulinės Sistemos komandos vyrukus. Nors susitikimą pradėjo 2 sėkmingos Acme vyrų atakos G.Brazaitis tritaškis bei V.Žukauskas dvitaškis ilgai džiaugtis įgyta persvara jiems neteko sužaidus 3 minutes S.Klimkevičius tritaškis pirmą kartą išvedė svečius į priekį ir nuo šio momento Acme apie pirmavimą šiose rungtynėse turėjo paprasčiausiai užmiršti. Keletas taiklių J.Krasauskas dvitaškių leido Acme komandai nebūti triuškinamai jau pirmajame kėlinuke, nors galingas M. Šumlinsko žaidimas po krepšiu bei dar pora L.Čekavičius taiklių metimų iš po krepšio skelbė užtikrintą pranašumą jau po pirmųjų 10-ies minučių 11:27 svečių naudai. Antrajame ketvirtyje vaizdas toliau nesikeitė. Acme vyrams sunkiai sekėsi pataikyti iš toli ir tuo pasinaudodami svečiai nors ir patys neblizgėjo puolime, tačiau po truputį daugiausia T. Vasiliausko pastangomis puolime didino savo pranašumą. o po antrojo kėlinuko rezultatas jau buvo 23:45.

Trečiajame ketvirtyje Hidraulinės Sistemos tikriausiai nusprendė išspręsti paskutinius dar gal likusius intrigos likučius. Kėliniui įpusėjus po S.Klimkevičius dvitaškio skirtumas peršoko 30-ies taškų ribą 27:58.Trečiojo ketvirčio pabaigoje komandos apsikeitė keletu taiklių atakų, o dar padidėjusį skirtumą šeimininkams pavyko aptirpdyti iki tokios pat 31 taško atžymos 35:66 po 30-ies minučių. Paskutinis ketvirtis tebuvo tik formalumas, abi komandos žaidė atsipalaidavusio lyg viskas šiame mače butų ir aišku, netaiklūs metimai ir klaidos keitė viena kitą, o skirtumas tarp komandų ir toliau išliko panašus. Galutiniu rungtynių rezultatu 46:78 triumfo Hidraulinės Sistemos vyrai.

Acme: Justinas Krasauskas – 14 tšk., Audrius Kmita – 7 tšk., Aurimas Kmita – 6 tšk.

Hidraulinės sistemos: Saulius Klimkevičius – 19 tšk., Tadas Vasiliauskas – 18 tšk. (13 atk. kam., 10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 18 tšk. (20 atk. kam., 7 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 13 tšk.

„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)Celsis parodė čempionišką žaidimą prieš Hidraulinės sistemos ir pasidabino auksu ! (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 22:03 val.)Po labai atkaklios ir permainingos kovos „Omega“ palaužė „Hidraulines sistemas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 20:57 val.)Apylygėje kovoje ‒ nelengva „Hidraulinių sistemų“ pergalė (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ po atkaklios kovos įveikė negausiai susirinkusias „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:48 val.)Galingai sužaistas trečiasis kėlinukas „Hidraulinėms sistemoms“ garantavo pergalę prieš „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išbarstė 17 taškų persvarą, bet įveikė „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 19:38 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Omega“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo pasiekė finalą (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 22:28 val.)