BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs BC „Rhino“ (84:72)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

II lygos Mažosios taurės aštuntfinalyje: BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pergalė prieš BC „Rhino“

2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 18:24 val., peržiūros: 419

Sekmadieni, balandžio 10 diena, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje, įvyko II lygos Mažosios taurės pirmosios aštuntfinalio varžybos tarp šeimininkų- BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt bei svečių- BC „Rhino“.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkams. Realizavę 11 metimų iš žaidimo. BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt greitai įgijo dviženklį pranašumą: 29:18. Antrajame kėlinyje abejos komandos žaidė rezultatyviai tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasakoje, skirtumas tarp komandų po dviejų kėlinių minimaliai pasikeitė: 45:35. Trečiajame kėlinyje, dėka gero V. Kamarūno bei M. Stankevičiaus žaidimo puolime, BC „Rhino“ sumažino atotrūkį tarp komandų iki 1 taško: 63:62. Ketvirtajame kėlinyje, gera gynybą bei komandinį žaidimą demonstravę šeimininkai, vėl pradėjo bėgti nuo BC „Rhino“. Persvaros nepaleidę šeimininkai, ją laikė iki rungtynių galo bei iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu: 84:72 (29:18, 16:17, 18:27, 21:10)

Matas Ylius

II lygos didžiosios taurės aštunfinalyje: „Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“-Bonauto.lt. (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Atkakliose rungtynėse „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda palaužė „Žaibą“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)Puikus G. Veličkos žaidimas neišgelbėjo BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ekipos nuo pralaimėjimo prieš „Skroblų alėja“ ekipą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 21:54 val.)C lygoje: Užtikrinta KM „Žalgiris“ 2005 pergalė prieš BC „Rhino“ (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 22:24 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)C lygos D pogrupio starte „Kauno Rami“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)BC „Audrupio“ – Bonauto.lt“ serijoje startavo pergale prieš „Dumblo“ penketuką (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 15:28 val.)UNO laimėjo prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)Paskutinėmis akimirkomis pergalę pasiekė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt krepšininkai (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ir išliko nepralaimėjusi (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 21:57 val.)