BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs Ažytėnai (64:49)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 17 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“

2022 vasario 17 d., Ketvirtadienis, 22:46 val., peržiūros: 443

Vasario 17 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Audrupio" – Bonauto.lt priemė svečius "Ažytėnus". BC "Audrupio" – Bonauto.lt buvo laimėję penkis kartus ir septynis kartus buvo pralaimėję. "Ažytėnai" taip pat buvo laimėję penkis kartus ir septynis pralaimėję.

Pirmo kėlinio pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus tris minutes rezultatu 3:5 pirmavo BC "Audrupio" – Bonauto.lt. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Ažytėnai" leido dar labiau atitrūkti (3:9). Likus trims minutėms komandas skyrė šeši taškai (5:11), o "Ažytėnai" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje persvarą išsaugojo svečiai (7:14).

Trečią antro kėlinio minutę BC "Audrupio" – Bonauto.lt padidino persvarą iki 12 taškų (8:20). Ketvirtą minutę "Ažytėnai" paprašė minutės pertraukėlės (8:22). Vėliau komandos žaidė lygiai. Visgi paskutinę kėlinio minutę "Ažytėnai" sumažino varžovų persvarą iki vienuolikos taškų (23:34).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 11 taškų (26:37). Vėliau komandos žaidė lygiai, prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 10 taškų (30:40), o minutės pertraukėlės paprašė BC "Audrupio" – Bonauto.lt. Kėlinio pabaigoje BC "Audrupio" – Bonauto.lt padidino persvarą iki 14 taškų (33:47).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai, o trečią minutę minutės pertraukėlės paprašė BC "Audrupio" – Bonauto.lt (37:48). Po jos persvara padidėjo iki 14 taškų (37:51). Devintą minutę skirtumas padidėjo iki 17 taškų (44:61), o "Ažytėnai" paprašė minutės pertraukėlės. Rungtynių pabaigoje BC "Audrupio" – Bonauto.lt išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 49:64.

Gytis Šiušė

Atkakliose rungtynėse „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda palaužė „Žaibą“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)BC „Audrupio“ – Bonauto.lt“ įveikė svečius iš Ariogalos (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ nugalėjo atkakliai besipriešinančius „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 22:08 val.)II lygos Mažosios taurės aštuntfinalyje: BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pergalė prieš BC „Rhino“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 18:24 val.)Paskutinėmis akimirkomis pergalę pasiekė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt krepšininkai (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:47 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 19:06 val.)UNO laimėjo prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)SK „Mattas“ lengvai įveikė „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:54 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antroje rungtynių pusėje įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:40 val.)