Kauno Rami vs BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (72:65)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 04 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

C lygos D pogrupio starte „Kauno Rami“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt

2021 lapkričio 04 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 583

Ketvirtadienį, lapkričio 4 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės tarp D pogrupio komandų – „Kauno Rami“ bei BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Kauno Rami“ krepšininkai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui po A. Lencevičiaus prasiveržimo pirmavo 12:6. Ir toliau kėlinyje iniciatyvą turėjo Kauno Rami“, kurie įgijo dviženklį pranašumą 23:12.

Antrajame kėlinyje BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt sugebėjo priartėti iki šešių taškų skirtumo, tačiau kėlinio pabaigoje Kauno Rami“ vėl šiek tiek nutolo ir įpusėjus susitikimui pirmavo 39:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje po sėkmingos M. Lukausko atkarpos BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt išsiveržė į priekį 42:44. Visgi, po šio šalto dušo Kauno Rami“ labai greitai atsigavo, surengė nedidelį spurtą ir pasibaigus trečiajam kėliniui buvo priekyje 60:51.

Lemiamame kėlinyje „Kauno Rami“ dar labiau nutolo 68:53. Bet tada BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt surengė spurtą, sumažino deficitą iki penkių taškų, tačiau arčiau varžovų jau nepriartėjo. Galutinis susitikimo rezultatas 72:65 (23:12, 16:18, 21:21, 12:14).

Mindaugas Ežerskis

UNO laimėjo prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)Antrose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ išlygino serijos rezultatą prieš „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 balandžio 12 d., antradienis, 22:06 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (59:53) (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:54 val.)II lygos didžiosios taurės aštunfinalyje: „Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“-Bonauto.lt. (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Paskutinėmis akimirkomis pergalę pasiekė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt krepšininkai (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:47 val.)II lygos Mažosios taurės aštuntfinalyje: BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pergalė prieš BC „Rhino“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 18:24 val.)Tolimus metimus tragiškai pataikę Ariogalos „Urta“ krepšininkai krito prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 20:29 val.)„Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ir išliko nepralaimėjusi (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 21:57 val.)Atkakliose rungtynėse „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda palaužė „Žaibą“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)