Telia vs Dakra - Košmaras (69:84)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipos pergalę

2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 20:36 val., peržiūros: 784

Gruodžio 2 dieną, 16:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Telia“ (šeimininkai) ir „Dakra – Košmaras“ (svečiai). Komandos iki ilgosios pertraukos žaidė gana lygiai, tačiau po dviejų ketvirčių „Dakra – Košmaras“ žaidėjai tarsi įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo susitikimą solidžiu rezultatu 69:84 (17:15, 15:22, 17:24, 20:23).

Rungtynių pradžioje abi komandos atrodė gana panašiai, žaidėjai keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau netrūko ir klaidų. Vis tik pats žaidimas nebuvo itin rezultatyvus, o vis dažniau priekyje buvo „Dakra – Košmaras“ žaidėjai. Būtent jie ir turėjo nedidelį pranašumą savo rankose kuomet prasidėjo ilgoji pertrauka 32:37.

Tik prasidėjus trečiąjam ketvirčiui „Dakra – Košmaras“ žaidėjai tarsi įjungė aukštesnę pavarą, krepšininkai dabar pataikė kone viską, mažai klydo ir akimirksniu jų pranašumas tapo dviženklis. „Telia“ dar bandė gelbėtis, paprašė pertraukėlės, bet jų varžovai jau buvo pajautę savo ritmą ir sustabdyti jų jau nebepavyko. „Dakra – Košmaras“ galingai sužaidė per likusi laiką, dar labiau padidino savo persvarą ir iškovojo lengvą pergalę 69:84.

„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)Net 26 taškų deficitą panaikinę „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkai pasiekė pergalę (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:59 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ (62:58) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 15:45 val.)„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)Kauno „Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Dakra-Košmaras“ komandą (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Dakra ‒ Košmaras“ pranašumą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)