Reunion vs GZP (75:64)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2022 birželio 02 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Prezidento Valdo Adamkaus sporto centras, Studentų g. 9A, Akademija, Kauno raj., LT-53348

„GZP“ įveikę „Reunion“ tapo I lygos „Mažosios“ taurės čempionais

2022 birželio 02 d., Ketvirtadienis, 23:57 val., peržiūros: 1229

Ketvirtadienį, birželio 2 diena, "Prezidento Valdo Adamkaus" sporto centre įvyko I lygos "Mažosios" taurės didysis finalas tarp nominalių aikštelės šeimininkų- "Reunion" bei svečių- "GZP".

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi "GZP". Geru taiklumu realizavę dvitaškius (47,4%) bei tritaškius (55,6%), svečiai po pirmojo kėlinio įgijo 9 taškų pranašumą- 16:25. Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė K.Šarukas, kurio realizuoti keturi dvitaškiai iš penkių, davė paspirti "Reunion" išlyginti rezultatą- 33:33

Trečiajame kėlinyje gerą atkarpą greitomis atakomis sužaidę svečiai, vėl padidino skirtumą tarp komandų- 46:51. Ketvirtajame kėlinyje "GZP", sunkiai sekėsi tvarkytis prieš "Reonion" puolimą be pražangų. Aikštelę dėl išnaudotų pražangų limito turėjo palikti keturi "GZP" žaidėjai. Tuo pasinaudoję šeimininkai, greit įgijo dviženklę persvarą greitu žaidimu. Gerą komandinį žaidimą bei norą laimėti demonstravę "Reunion" šventė sunkią pergalę rezultatu: 75:64 (16:25, 17:8, 13:18, 29:13).

Mantas Stankevičius

„GZP“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Reunion“ antrą kartą įveikė „Ataką“ ir žengė į finalą (2022 gegužės 26 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Reunion“ susitvarkė su „GZP“ (83:75) (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 17:49 val.)Penkiese žaidę „Reunion“ buvo sutriuškinti „Sporto garantas“ ekipos (80:106) (2022 sausio 04 d., antradienis, 23:18 val.)„Reunion“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno TPMC“ krepšininkus (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Reunion“ komandą (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 17:18 val.)„R2P Sport“ ekipa turėjo pripažinti „Reunion“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75) (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Reunion“ penketukas susitvarkė su „GZP“ pasipriešinimu (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 18:46 val.)