DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas vs Eidina (87:103)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 19 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Eidinos“ puolimo mašina nesunkiai pervažiavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ barjerą

2016 gegužės 19 d., Ketvirtadienis, 21:27 val., peržiūros: 1072

Ketvirtadienį, gegužės 19 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės, A pogrupio rungtynės, tarp vietos „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ir svečių „Eidinos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžioje aiškiai dominavę svečiai iškart atitrūko ir užtikrintai žaidę puolime išsaugojo solidų pranašumą visų rungtynių metu, ko pasekoje „Eidina“ pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 87:103 (12:27, 26:23, 24:34, 25:19).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai, čia pat spurtavę „Eidinos“ krepšininkai iškart išsiveržė į priekį. Kiek vėliau „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ dar šiek tiek sumažino atsilikimą, bet ir toliau puolime galingai atrodę svečiai sužaidė atkarpą 4:15, kurios dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki trylikos taškų. Per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos iš toli pasižymėję I. Labutis ir K. Babkauskas dar labiau atitolino savo komandą, tačiau pirmuosius taškus taikliu tolimu metimu pelnęs T. Žioba sugebėjo šeimininkų deficitą sušvelninti iki penkiolikos taškų. 12:27.

Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas išsilygino ir abi komandos kurį laiką viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Kiek vėliau geresnę atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai sugebėjo skirtumą tarp komandų sumažinti iki dvylikos taškų, tačiau ilgai nesnaudę „Eidinos“ krepšininkai surinko penkis taškus iš eilės ir vėl atitrūko septyniolikos taškų persvara. Nepaisant to, artėjant ilgajai pertraukai du tritaškius pataikęs ir spurtą inicijavęs A.Gedminas sumažino savo komandos deficitą iki vienuolikos taškų. Vis tik, nežymiai geriau prieš ilgąją pertrauką pasirodę svečiai dar spėjo kiek padidinti atotrūkį. 38:50.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir vėl įjungė aukštesnę pavarą, ko pasekoje surengė spurtą 3:12 ir įgijo 22-iejų taškų pranašumą. Kiek vėliau atsibudę aikštės šeimininkų snaiperiai pataikė tris tolimus metimus, kurių dėka skirtumas tarp komandų kiek ištirpo, bet šįkart svečių gretose netylėjęs K. Babkauskas surengė asmeninį tolimų metimų ir rezultatyvių perdavimų šou, ko pasekoje „Eidinos“ persvara sugrįžo iki 22-iejų taškų. Per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos žaidimas ir vėl klostėsi apylygiai, todėl skirtumas tarp ekipų iki paskutinės rungtynių dalies pradžios nepasikeitė. 62:84.

Ketvirtojo kėlinuko pradžia buvo analogiška antrojo ketvirčio pradžiai, kada abi ekipos viena po kitos sėkmingai rinko taškus besikeisdamos sėkmingomis atakomis. Įpusėjus ketvirčiui „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ sumažino deficitą iki dvidešimties taškų, tačiau čia pat kelis epizodus sėkmingiau sužaidę svečių krepšininkai susigrąžino kėlinio pradžioje turėtą atotrūkį. Vis tik, rungtynių pabaigoje žymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki šešiolikos taškų, tačiau tai jau nieko nekeitė ir pergale vistiek džiaugėsi „Eidina“. 87:103.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“: Tautvydas Žioba – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 18 tšk., Karolis Meiliūnas – 13 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ignas Grigaravičius – 10 tšk.

„Eidina“: Karolis Babkauskas – 30 tšk. (13 rezult. perd.), Marius Valukonis – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Ignas Labutis – 18 tšk., Aurimas Birgelis – 11 tšk.

„Kauno autobusai“ trečiame kėlinyje susitvarkė su „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostu“ (2016 gegužės 16 d., pirmadienis, 23:00 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Panemunė“ įveikė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ (2016 gegužės 24 d., antradienis, 22:37 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įrodė pranašumą prieš „Atletas“ – LSU- 2 (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Eidina“ neturėjo vargo su „Atletu“ ‒ LSU-2 (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:43 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno autobusai“ nesunkiai susidorojo su „Eidina“ (2016 gegužės 22 d., sekmadienis, 21:41 val.)Nusiteikimas ir kova iki paskutinių sekundžių padovanojo BC „Rezervui“ pergalę prieš „Eidiną“ (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:29 val.)