Kauno TPMC vs R2P Sport (108:87)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 balandžio 24 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „R2P Sport“

2022 balandžio 24 d., Sekmadienis, 22:05 val., peržiūros: 411

Sekmadienį, balandžio 24 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos I lygos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Kauno TPMC“ ir „R2P Sport“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir tik kėlinio pabaigoje nedideliu spurtu „Kauno TPMC“ kiek nutolo. Pasibaigus pirmajam kėlinukui 24:19.

Antrojo kėlinio pradžioje A.Žilinskas pataikė du tritaškius iš eilės, P.Irtmonas pridėjo dvitaškį iš po krepšio ir šeimininkai tolo dviženkle persvara 34:23. Tada A.Jaras sumetė penkis taškus iš eilės ir „R2P Sport“ priartėjo iki šešių taškų. Bet į tai I.Jančiukas atsakė dviem tolimais šūviais ir „Kauno TPMC“ vėl įgijo dviženklę persvarą. Įpusėjus susitikimui 51:36.

Trečiajame kėlinyje „R2P Sport“ ekipai buvo pavykę priartėti iki 9 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje spurtą surengę šeimininkai tolo iki 79:60.

Ketvirtame kėlinyje „Kauno TPMC“ dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 108:87 (24:19, 27:17, 28:24, 29:27).

17 taškų

„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)I lygoje: užtikrinta VDU pergalė prieš R2P Sport (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 22:49 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „R2P Sport“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė įtikinamą pergalę (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 16:59 val.)„Sporto garantas“ galingai uždarė rungtynes ir iškovojo pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Kauno TPMC“ lengvai nugalėjo „VDU“ komandą (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 21:58 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Kauno TPMC“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Reunion“ (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 22:40 val.)