Ryterna vs Kauno tiltai (75:71)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“

2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 20:34 val., peržiūros: 1317

Vasario 22 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius „Kauno tiltus“. „Ryterna“ buvo iškovoję penkiolika pergalių ir kartą buvo pralaimėję. „Kauno tiltų“ sąskaitoje buvo trylika pergalių ir trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:3). Vėliau keturis taškus iš eilės pelnė „Kauno tiltai“ (2:7). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Ryterna“, kuri pelnė septynis taškus be atsako (9:7). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė du taškai (15:13). Letvirčio pabaigą geriau sužaidė „Ryterna“, kuriai pavyko pelnyti penkis taškus be atsako (20:13).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Kauno tiltai“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (20:19). Vėliau komandos žaidė lygiai. Penktą minutę komandas skyrė tik vienas taškas (27:26). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Ryterna“ (34:26). Šeštą minutę pertraukėlės paprašė „Kauno tiltai“. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė septyni taškai (40:33).

Po ilgosios pertraukos geriau žaidė „Kauno tiltai“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (40:40). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Ryterna“ (43:40). Ketvirtą minutę svečiai įgijo keturių taškų persvarą (45:49), o „Ryterna“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė lygiai, o „Kauno tiltams“ pavyko išlaikyti persvarą (57:61).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (59:63). Antrą minutę „Ryterna“ prisivijo varžovus (62:63), o netrukus ir persvėrė rezultatą (70:65). Aštuntą minutę tritaškį pataikė svečiai (70:68), bet šeimininkai į tai atsakė dviem taikliais metimais (74:68). Rungtynių pabaigoje „Ryterna“ persvarą išlaikė (75:71). „Ryterna“ iškovojo šešioliktą pergalę, o „Kauno tiltai“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Ryternos“ treneris G. Kamarauskas: „Varžovai tikrai šiandien buvo stiprūs, senai žaidžiantys kartu, gerai susižaidę, gerai pataikantys metimus. Gal mes kartais žaidėme pasyviau gynyboje, leidome jiems laisviems atakuoti. Kai pradėjome rimčiau žaisti gynyboje, tai davė rezultatų. Aišku, nuovargis daro savo ir ne visada pataikysi gale rungtynių. Plius protingiau pradėjome žaisti prieš varžovų gynybą darydami persvarą ir pavyko laimėti. Rezultatas pats kalba už save.“

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 23 tšk. (9 išpr. praž.), Paulius Lekečinskas – 16 tšk., Modestas Šidlauskas – 15 tšk.

Kauno tiltai: Edvinas Gramauskas – 15 tšk., Eimantas Daunora – 14 tšk., Tomas Kmitas – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „KUN & KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Ryterna“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 16:30 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Kauno tiltai“ tik rungtynių pabaigoje privertė pasiduoti „Bitdefender -Altacom“ ekipą. (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Kauno tiltų“ pergalė (2017 vasario 07 d., antradienis, 00:27 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)