Hidraulinės sistemos vs Lemora (85:59)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 27 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus

2016 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 00:17 val., peržiūros: 1008

Antradienį, rugsėjo 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2016 rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Hidraulinių sistemų“ bei svečių „Lemoros“. Pirmoje rungtynių pusėje svečių komanda neleido savo varžovams pabėgti į priekį ir laikė konkurencingą atsilikimą, tačiau antroje rungtynių pusėje „Lemoros“ ekipa kiek pasimetė prie varžovų taikomo spaudimo, pradėjo dažniau klysti, kas leido šeimininkams dažniau regzti atakas ir jas užbaigti sėkmingai.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gana vangiai. Abejoms komandoms gan sunkiai sekėsi pelnyti taškus, buvo daug pramestų metimų, nemažai ir klaidų. Sužaidus šešias kėlinuko minutes, komandos buvo įmetusios vos po keturis taškus. Visgi, po minutės pertraukėlės kiek geriau atrodė „Hidraulinių sistemų“ komanda, kuriems pagaliau pavyko sėkmingai užbaigti savo atakas. Tai leido jiems įgyti šiokį tokį pranašumą, o rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 13:8. Antrajame kėlinyje komandos pagaliau pabudo arba prisitaikė prie sąlygų. Šis kėlinukas buvo itin rezultatyvus, palyginus su pirmuoju. Kėlinio pradžioje šeimininkai demonstravo gerą žaidimą ir buvo įgiję dviženklį pranašumą, tačiau E. Daukšos vedina „Lemora“ pakilo į šturmą ir netrukus pradėjo kvėpuoti savo varžovams į nugarą. Visgi, po pirmosios rungtynių pusės „Hidraulinės sistemos“ vis dar turėjo pranašumą savo rankose – 40:33.

Trečiąjį ketvirtį „Hidraulinės sistemos“ pasitiko su varžovų spaudimu, kas „Lemoros“ ekipą kiek išmušė iš vėžių. Tuomet savo šou surengė I.Krukonis, kuris pelnė 11 taškų paeiliui savo komandai ir taip leido įgyti solidų dviženklį pranašumą. Likusią kėlinuko dalį komandos sužaidė ganėtinai apylygiai, o šeimininkų susikrautas pranašumas kėlinuko pradžioje, išliko iki pat ketvirčio pabaigos. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 63:47. Ketvirtąjį kėlinį svečių ekipa pradėjo vėl pasimetusi ir labai dažnai klydo, kas juos labiausiai ir nuskausmino. Vėliau I.Krukonis vėl priminė apie save, kuomet pelnė dar aštuonis taškus paeiliui bei leido savo ekipai dar labiau padidinti pranašumą. Likęs rungtynių laikas tebuvo formulumas, kadangi nugalėtojas jau dvejonių nekėlė. Galutinis rungtynių rezultatas 85:59.

S.Klimkevičius („Hidraulinės sistemos“):
„Kaip ir visą laiką – stumiam po „biški“ ir iki galo. Stumiam, stumiam ir užsikuriam. Kaip ir kiekvienais metais tas pats – nuo trečiojo kėlinio pradedam žaisti“.

Hidraulinės sistemos: Ignas Krukonis – 32 tšk. (8 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 15 tšk., Liudas Čekavičius – 13 tšk. (10 atk. kam.), Saulius Klimkevičius – 11 tšk., Gytautas Tumasonis – 10 tšk.

Lemora: Lukas Patašius – 20 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Egidijus Daukša – 18 tšk., Evaldas Basys – 9 tšk.

„Hidraulinių sistemų“ įžanga į sezoną pažymėta užtikrinta pergale (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 22:56 val.)Įtemptose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Resmila.lt“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 spalio 04 d., antradienis, 23:02 val.)„Akademija“ po sunkios kovos prasiskverbė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 00:56 val.)Trečią vietą Kauno mero Didžiosios taurės mažąjame finale iškovojo „Hidraulinės sistemos“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:52 val.)Tritaškiais prapliupusi „Sporto manija“ nugalėjo „Lemoros“ krepšininkus (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 22:04 val.)BC „Boom“ triumfas: pateikę dar vieną sensaciją, pirmą kartą klubo istorijoje žais finale (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)Dar nepralaimėjusios komandos statusą gana nesunkiai išsaugojo „Sporto manija“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:48 val.)