Sporto manija vs Lemora (93:68)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 19 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tritaškiais prapliupusi „Sporto manija“ nugalėjo „Lemoros“ krepšininkus

2016 rugsėjo 19 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 1013

Pirmadienį, rugsėjo 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje buvo sužaistos pirmosios Kauno mero taurės 2016 rungtynės tarp šeimininkų statusą turėjusių „Sporto manijos“ krepšininkų ir „Lemoros“.

Jau nuo pat rungtynių pradžios „Sporto manija“ nurūko į priekį. Sužaidus tris minutes šeimininkai pirmavo 7:0. Tada komandos apsikeitė tolimais metimais, „Sporto manijos“ žaidėjas A.Šaulys įmetė penkis taškus iš eilės ir šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą 18:8. Tačiau po keitimo pasirodęs „Lemoros“ žaidėjas E.Basys įnešė šiek tiek veržlumo į komandos žaidimą ir po jo dviejų sėkmingų prasiveržimų svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 20:15. Visgi, dar vienas A. Šaulio tolimas šūvis ir D. Gudeliausko dvitaškis „Sporto manijai“ leido pabaigti ketvirtį turint dviženklę persvarą 25:15.

„Lemora“ antrajį ketvirtį pradėjo penkiais iš eilės E. Daukšos taškais, kurie sumažino šeimininkų persvarą iki 25:20. Tačiau R.Simanavičius ir P.Parachomikas taikliais metimais greitai atstatė dviženklį šeimininkų pranašumą 36:22. Kėlinuko pabaigoje dar vieną spurtą surengę „Sporto manijos“ krepšininkai po R. Simanavičiaus tolimo šūvio pirmavo 47:29.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai dar labiau pasitikėjo tolimais metimais – R.Simanavičius, A.Šukys, P.Parachomikas pataikė po vieną, tačiau puikus svečių ekipos krepšininko E. Daukšos žaidimas puolime neleido toliau į priekį bėgti šeimininkams. Įpusėjus kėlinukui 58:40 „Sporto manijos“ naudai. Kėlinuko antroje pusėje dar du R. Simanavičiaus tolimi šūviai leido šeimininkams padidinti pranašumą ir po trijų ketvirčių užtikrintai pirmauti 73:46.

Paskutiniajame ketvirtyje P.Parachomikas ir K.Pupinis vedė „Sporto maniją“ į priekį, tačiau „Lemoros“ ekipos krepšininkas T.Čeida pabaigė rungtynes dešimčia taškų iš eilės, kurie leido svečiams šiek tiek apmažinti „Sporto manijos“ pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 93:68 „Sporto manijos“ naudai.

Po rungtynių „Sporto manijos“ ekipos treneris M. Vaškūnas taip įvertino pirmąsias rungtynes sezone: „labai prastai, labai silpni mūsų žaidėjai, gal tikėjausi iš jų daugiau. O jeigu atvirai, jeigu taip rimtai – kaip pirmos varžybos, taip ir yra. Viskas, iš tikrųjų neblogai, tačiau labai daug klaidų. Bet čia juk pirmos varžybos, nėra daug ką ir norėti“.

„Lemoros“ žaidžiantysis treneris E.Kvilys nebuvo labai nusiminęs rungtynėmis ir kalbėjo: „po praeito sezono, manau, geriau žaidėm. Ir dar tai tik pradžia, kiti pirmą kartą atėjo į salę. Kitas dalykas – priešininkų komanda labai stipri, čempioniška, kaip visi sako. Aš, manau, įvertinčiau savo komandos žaidimą kokiais 6 balais“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Sporto manija: Renaldas Simanavičius – 24 tšk., Paulius Parachomikas – 19 tšk. (10 atk. kam.), Arminas Šaulys – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Pupinis – 17 tšk. (20 atk. kam.)

Lemora: Egidijus Daukša – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Čeida – 14 tšk., Lukas Patašius – 9 tšk. (15 atk. kam.)

„Sporto Manija“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:52 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ gana nelengvai prasibrovė į finalą (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„Sporto manija“ laimėjo Kauno mero Didžiosios taurės 2016 pirmą vietą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Sporto Manija“ be vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)Dar nepralaimėjusios komandos statusą gana nesunkiai išsaugojo „Sporto manija“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Akademija“ po sunkios kovos prasiskverbė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 00:56 val.)„Resmila.lt“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 spalio 04 d., antradienis, 23:02 val.)