ASU & Co „AgroVIS“ vs Best 4 You (59:69)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 03 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Best 4 You“ pasiekė pirmąją pergalę šiame sezone

2016 gruodžio 03 d., Šeštadienis, 21:03 val., peržiūros: 868

Šeštadienį, gruodžio 3 dieną, ASU sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „ASU & Co „AgroVIS“ ir svečių „Best 4 You“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek brandesnį ir solidesnį krepšinį demonstravo šeimininkų ekipa, tačiau trečiajame kėlinyje svečių ekipa sugebėjo atrišti krepšį ir jų metimai dažniau pasiekė tikslą. Lemiamo ketvirčio metu, puikiai apsigynę, „Best 4 You“ padidino savo pranašumą ir galiausiai džiaugėsi pirmąja sezono pergale.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Tuomet penkis taškus paeiliui pelnė aikštelės šeimininkai ir įgijo nedidelį pranašumą. Tada komandos vėl grįžo prie to pačio žaidimo ir žaidė taškas taškan, kas leido „ASU & Co „AgroVIS“ vis laikyti nežymų pranašumą savo rankose. Visgi, kėlinuką dviem taikliais dvitaškiais užbaigė „Best 4 You“ ekipa ir išlygino rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:17. Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Vėliau jiems buvo pavykę įgyti septynių taškų pranašumą ir atrodė, kad jis gali augti, bet tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa ir sumažino atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:31.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis. Tačiau tuomet „Best 4 You“ ekipa sužaidė nuostabią atkarpą, kurią laimėjo 14:2 bei taip perėmė rungtynių kontrolę jau į savas rankas. Visgi, po sunkios atkarpos „ASU & Co „AgroVIS“ nepasidavė ir pradėjo kibti į atlapus savo varžovams, taip sumažindami atsilikimą beveik iki minimumo. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:52. Lemiamas ketvirtis nebuvo itin rezultatyvus, o ypač šeimininkų komandai. Likus žaisti kiek daugiau nei penkioms minutėms, rezultatas buvo lygus, bet tuomet taškų krizė ištiko „ASU & Co „AgroVIS“ komandą. Per likusį rungtynių laiką jie sugebėjo pelnyti vos vieną tašką, tad tuo pasinaudojo „Best 4 You“ ekipa ir pradėjo didinti savo pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 59:69.

V.Lincevičius („Best 4 You“):
„Geros emocijos po pirmos pergalės. Aišku, priešininkai šiandien nesusirinko, mes taipogi, bet vis tiek – pergalė yra pergalė. Smagu, nors ji ir pirmoji“.

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Gytis Lydeka – 14 tšk. (19 atk. kam.), Mantas Maknevičius – 13 tšk.

Best 4 You: Mantas Maslenikovas – 24 tšk., Lukas Balasevičius – 17 tšk., Andrius Krylovas – 10 tšk., Andrius Mosčinskas – 10 tšk.

Negausiai susirinkęs „Celsis“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:14 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo užtikrintą pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 17:03 val.)Penktas kartas nemeluoja ‒ „ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pirmąją pergalę (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 17:54 val.)Best 4 You sėkmingai susitvarkė su Enerstena (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:03 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė pranašumą prieš Vilmistą (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:50 val.)„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo pasiekė finalą (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 22:28 val.)„Best 4 You“ iššvaistė solidų pranašumą ir pralaimėjo paskutinėmis sekundėmis (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:51 val.)ASU & Co „AgroVIS“ išvykoje prabloškė komandą Celsis (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:47 val.)