Sparta vs MB „Užveža“ (64:57)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ įveikė MB „Užveža“ir išlygino serijos rezultatą

2022 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 21:56 val., peržiūros: 352

Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos šešioliktfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko "Sparta" ir MB "Užveža".

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau ketvirčio pabaigoje "Sparta" sugebėjo suregzti keletą greitų atakų ir susikrovė 6 taškų pranašumą ( 13:7). Antrame kėlinyje toliau vyko atkakli kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti pranašumo – 28:23.

Po ilgosios pertraukos "Sparta" pradėjo įrodinėti savo pranašumą ir skaičiavo dviženklį pranašumą ( 51:33). Lemiamame kėlinyje MB "Užveža" nesugebėjo sukurti intrigos ir aikštelės šeimininkai išlygino serijos rezultatą – 64:57 (13:7, 15:16, 23:10, 13:24)

Antanas Silvestravičius

„Alta transportas” įtemtoje kovoje palaužė MB „Užveža“ krepšininkus (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ visgi perlipo MB „Užveža“ barjerą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)„ICE“ po atkaklios kovos išlygino serijos su MB „Užveža“ rezultatą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)MB „Užveža“ pirmose serijos rungtynėse užvežė „ICE“ ekipai (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59) (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 22:28 val.)„Pikenpokas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 23:22 val.)„MB „Užveža“ įtikinamai nugalėjo „Sparta“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:24 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir įveikė MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Sparta“ pasiekė įtikinamą persvarą (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:26 val.)Pirmoji MB „Užveža“ pergalė šešioliktfinalyje (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)