Autobroliai ‒ Arko vs MB „Užveža“ (61:59)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 23 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59)

2021 lapkričio 23 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 389

Lapkričio 23 d., 20:30 val., A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Autobroliai ‒ Arko“ ir svečiai – MB „Užveža“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo apylygia kova taškas į tašką. Įpusėjus ketvirčiui „Autobroliai ‒ Arko“ turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau likus iki ketvirčio pabaigos minutei svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai ir pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu – 15:16. Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo dvitaškių ir įsiveržė į priekį vienu tašku – 17:16. Paskui vėl žaidimas vyko apylygiai, nors svečiai atrodė stipresni. Likus žaisti minutes „Autobroliai ‒ Arko“surengė uraganinį puolimą ir susigrąžino pranašumą, bet ketvirčio pabaigoje svečiai pademonstravo kietą gynybą bei įgijo 5 taško persvarą – 27:32.

Antrąją rungtynių dalį ekipos vėl pradėjo kova taškas į tašką, praėjus kiek daugiau nei 4 trečiojo ketvirčio minutėm šeimininkams pavyko nutolti 4 taškais, tačiau antrojo ketvirčio dalyje svečiai vėl perėmė pirmaujančios ekipos vaidmenį ir užbaigė trečiąjį ketvirtį –41:42. Ketvirto ketvirčio pirmoje pusėje komandos keitėsi taikliais metimais. Nors svečių komandoje jautėsi nuovargis, bet jie neplanavo taip lengvai pasiduoti ir žaidimas iki pat rungtynių galo vyko apylygiai. Likus žaisti kelioms sekundėms rezultatyviausias žaidėjas V.Gadliauskas pataikė baudas ir komandai atnešė pergalę – 61:59.

8 taškai

Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ pergalė po pratęsimo prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 vasario 15 d., antradienis, 21:29 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Akro“ įveikė „UNO“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)Nerezultatyviose, bet atkakliose rungtynėse ‒ „Pusė velnio“ ekipos pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 23:11 val.)Dramatiškame mače „Neveronys ‒ KKA“ pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:14 val.) „Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:17 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir įveikė MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Neveronys ‒ KKA“ visgi perlipo MB „Užveža“ barjerą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)