VDU vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (95:88)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 20 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universitetas Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„VDU“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš Kazlų Rūdos „Ataka“

2022 balandžio 20 d., Trečiadienis, 22:13 val., peržiūros: 423

VDU sporto centre įvyko I lygos atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko "VDU" ir Kazlų Rūdos "Ataka".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "VDU" ekipa, kuri greitai atitrūko nuo varžovų. Kazlų Rūdos "Ataka" ekipai sunkiai sekėsi stabdyti šeimininkų atakas, tačiau kėlinio pabaigą svečiai sužaidė sėkmingą atkarpą 8:0 ir komandas skyrė 8 taškai ( 26:18). Antrame kėlinyje Kazlų Rūdos "Ataka" tolimais metimais pradėjo lipti varžovams ant kulnų. "VDU" toliau strigo gynyboje ir svečiai sumažino skirtumą iki 3 taškų – 50:47.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau likus žaisti tris minutes "VDU" įjungė aukštesnę pavarą ir susigrąžino iniciatyvą į savas rankas ( 75:66). Ketvirtame kėlinyje Kazlų Rūdos "Ataka" kilo į lemiama šturmą, tačiau intrigos sukurti nepavyko ir pergalę šventė "VDU" ekipa, rezultatu – 95:88 (26:18, 24:29, 25:19, 20:22)

Mindaugas Mikulėnas

„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Tik po atkaklios kovos „VDU“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Kauno TPMC“ paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)Naktinio krepšinio dvikovoje „LSU“ nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 00:36 val.)I lygos atkrintamosiose: Lietuvos sporto universitetas turėjo pripažinti Kazlų Rūdos „Ataka“ pranašumą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 00:00 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Permainingose rungtynėse Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „R2P Sport“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:24 val.)Kauno TPMC įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 17:09 val.)