Lietuvos sporto universitetas vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (75:70)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 vasario 15 d., Antradienis, 21:40 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Naktinio krepšinio dvikovoje „LSU“ nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“

2022 vasario 16 d., Trečiadienis, 00:36 val., peržiūros: 510

Vasario 16-osios išvakarėse LSU sporto salėje vyko I lygos reguliariosios rungtynės tarp LSU ir Kazlų Rūdos "Ataka" ekipų.

Rungtynės prasidėjo įtemptai. Abi komandos žaidė rezultatyviai, išnaudodavo progas ir neatrodė, jog šį vėlų vakarą kažkuri komanda linkusi pasiduoti. Keli taiklūs metimai leido LSU ekipai atitolti nuo varžovų, tačiau pastarieji, vedami Aido Kuzminsko, greit sumažino skirtumą. Po dviejų kėlinių rezultatas 43:37 LSU naudai.

Trečiajame kėlinyje LSU įsivėlė į chaotišką žaidimą, kas leido dar labiau priartėti varžovams. Tačiau LSU vis dar išlaikė pranašumą 52:50. Linksmybės prasidėjo ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Visą ketvirtąjį kėlinį LSU puikiai žaidė puolime ir susikrovė 8 taškų pranašumą. Likus 1 minutei atrodė, jog svečiams niekaip nebepavyks pasivyti. Vis dėlto Kazlų Rūdos krepšininkai parodė charakterį, pasinaudojo jaunųjų krepšininkų klaidomis ir likus 26 sekundėms net sumažino atsilikimą iki vienintelio taško 70:71. Deja, nesportinė pražanga sutrukdė tolimesnius planus ir pergalės išsivežti nepavyko. LSU pagaliau įsirašė pirmąją savo pergalę rezultatu 75:70 (26:16, 17:21, 9:13, 23:20).

12 išpr. praž.

Tik po atkaklios kovos „VDU“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Kauno TPMC įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)„VDU“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš Kazlų Rūdos „Ataka“ (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75) (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:37 val.)Permainingose rungtynėse Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „R2P Sport“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:24 val.)Po atkaklios kovos Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „GZP“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)