Kauno TPMC vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (86:67)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 19 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kauno TPMC įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“

2021 gruodžio 19 d., Sekmadienis, 17:09 val., peržiūros: 542

Gruodžio 19 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko "B" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Kauno TPMC priemė svečius Kazlų Rūdos "Ataką". Kauno TPMC buvo iškovoję keturias pergales. "Atakos" sąskaitoje buvo trys pergalės ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:3). Komandos dažniausia atakavo iš trijų taškų zonos. Kauno TPMC daugelis metimų tikslo nepasiekė, o "Ataka" atakavo taikliau (5:9). Kauno TPMC gerai kovojo dėl kamuolių puolime. Prasidėjus antrai kėlinio pusei Kazlų Rūdos komanda toliau taškus rinko taikliai atakuodami iš toli, o "Ataka" pirmavo rezultatu 13:17. Kauno TPMC paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje geriau žaidė Kauno TPMC, kurie sužaidus pirmas dešimt minučių pirmavo rezultatu 25:21.

Pirmas dvi antro kėlinio minutes Kauno TPMC žaidė geriau, gynėsi be klaidų ir padidino persvarą iki 10 taškų (31:21). Antrame kėlinyje komandos daugiau metė dvitaškių nei tritaškių. Septintą minutę "Ataka" sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (38:33). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė Kauno TPMC, kurie padidino persvarą iki 11 taškų (47:36).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu Kauno TPMC tritaškiu, o netrukus tuo pačiu atsakė "Ataka" (50:39). Vėliau komandos žaidė lygiai, sužaidus pusę kėlinio Kauno TPMC pirmavo rezultatu 56:45. Antroje kėlinio pusėje Kauno TPMC pamažu didino persvara, kuri sužaidus tris ketvirčius buvo 16 taškų (70:54).

Ketvirto kėlinio pradžioje Kauno TPMC persvara padidėjo šešiais taškais (76:54), o "Ataka" pirmus taškus pelnė tik ketvirtą minutę (76:56). Vėliau komandos žaidė lygiai. Komandos keitėsi taikliais metimais, o "Atakai" nepavyko atkūrti intrigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:67.

16 atk. kam.

„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)Tik po atkaklios kovos „VDU“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Kauno TPMC“ paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Naktinio krepšinio dvikovoje „LSU“ nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 00:36 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)30 Ugniaus Nikitino taškų atvedė Kazlų Rūdos „Ataką“ į pergalę prieš „GZP“ (65:84) (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)