Grizliai vs Akademija (76:68)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 16 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Beveik visas rungtynes kontroliavę „Grizliai“ aštuntfinalį pradėjo pergale

2017 kovo 17 d., Penktadienis, 00:43 val., peržiūros: 1298

Ketvirtadienį, kovo 16 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „Grizlių“ ir svečių „Akademijos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios solidžiau atrodę aikštės šeimininkai kontroliavo rungtynes, ko pasekoje serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį. 76:68 (25:17, 20:19, 13:19, 18:13).

Jau pačioje rungtynių pradžioje, vedami A. Lencevičiaus, „Grizliai“ nutolo nuo varžovų. Vis tik, kėlinuko pabaigoje kiek geriau pasirodę svečiai sugebėjo deficitą sušvelninti iki aštuonių taškų. Antrame kėlinuke žaidimas tarp komandų kiek išsilygino, ko pasekoje jos abi viena po kitos keitėsi trumpomis, tačiau rezultatyviomis atkarpomis. Vis tik, prieš pat ilgąją pertrauką ir nedidelį spurtą surengę grizliai padidino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. 45:36.

Po ilgosios pertraukos puolimą pastebimai pagerinusi „Akademija“ sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Kiek vėliau „Grizliai“ ir vėl nutolo, bet kėlinuką geriau užbaigę svečiai priartėjo iki trijų taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje trumpam buvo sugrįžusi intriga, tačiau kiek vėliau užtikrinčiau žaidę aikštės šeimininkai įgijo septynių taškų persvarą. Likus žaisti mažiau nei dviems minutėms „Akademija“ ir vėl sumažino atsilikimą iki trijų taškų, tačiau čia pat penkis taškus iš eilės pelnę „Grizlių“ krepšininkai galutinai įtvirtino savo pergalę rezultatu 76:68.

Po šios pergalės „Grizliai“, serijoje iki dviejų pergalių, pirmauja 1:0. Antrosios rungtynės įvyks kovo 21 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje.

„Grizliai“: Artūras Lencevičius – 29 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Martynas Valaitis – 17 tšk., Jonas Ročka – 15 tšk.

„Akademija“: Martynas Kriaučiūnas – 18 tšk., Aurimas Juozapaitis – 16 tšk., Nerijus Aleknavičius – 9 tšk.

Visas rungtynes užtikrintai žaidę „Akademijos“ krepšininkai išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 24 d., penktadienis, 00:33 val.)Tragiškai startavę „United ‒ R2P Sport“ sugebėjo atsitiesti ir ketvirtfinalį pradėti pergale (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)Visas rungtynes bėgę „Huawei“ žaidėjai šventė jau septintą pergalę iš eilės (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:30 val.)Praktiškai visų rungtynių metu pirmavusi „Akademija“ iškovojo dar vieną pergalę (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)Ketvirtą kėlinuką užtikrintai sužaidę „Grizliai“ susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:40 val.)LSK „Technoera“ palaužė „Grizlius“ ir iškovojo kelialapį į B lygą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)A.Lencevičiaus vedami „Grizliai“nukovė „Bangą“ bei žengia į B lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:21 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)