Hidraulinės sistemos vs Manvesta (70:59)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 07 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje ‒ pusfinalyje į priekį įsiveržė „Hidraulinės sistemos“

2023 gegužės 07 d., Sekmadienis, 21:38 val., peržiūros: 277

Sekmadienį, gegužės 7 dieną, Kauno technologijų mokymų salėje vyko Įmonių lygos pirmosios pusfinalio varžybos tarp "Hidraulinės sistemos" ir "Manvesta".

Pirmas rungtynių kėlinys priklausė "Manvesta" krepšininkams. Sėkmingi 2x2 ir komandinis žaidimas lėmė, kad po pirmojo kėlinio rezultatu 23:16 pirmavo "Manvesta". Antrajame kėlinyje per 7 minutes pirmaujanti ekipa įmetė tik vieną tašką, bet nebloga gynyba neleido varžovams labai perlaužti varžybų. Labai nerezultatyviame kėlinyje (13:4) persvarą rungtynėse perėmė "Hidraulinės sistemos" 29:27.

Antroje pusėje pirmas penkias minutes atrodė, kad komandos žaidžia ne krepšinį, o futbolą, nes rezultatas buvo 1:0. Komandos įsibegėjo antroje kėlinio pusėje ir "Hidraulinės sistemos" įsiveržė į priekį 5 taškais – 40:35. Ketvirtajame kėlinyje "Hidraulinės sistemos" į priekį vedė L. Čekavičiaus, kuris kūrė progas savo draugams ir pats užsibaiginėjo iš po krepšio. Galutinis rungtynių rezultatas 70:59 (16:23, 13:4, 11:8, 30:24).

7 išpr. praž.

Įmonių lygos B pogrupyje: Kelių priežiūra pergalė prieš Hidraulinės sistemos (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:39 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „Remza“ visgi pralaimėjo „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:47 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „KM Steel Service“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 vasario 21 d., antradienis, 23:17 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)“Freda“ palaužė “Hidraulinės sistemos“ ekipos pasipriešinimą (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po atkaklios kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 22:28 val.)Imonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti „Remza“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 22:16 val.)