Omega vs Hidraulinės sistemos (69:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“

2022 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 20:39 val., peržiūros: 633

Lapkričio 28 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Omega" priėmė svečius "Hidraulines sistemas". Abi komandos buvo laimėję po kartą ir po du kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes "Omega" turėjo tik vieno taško persvarą (5:4). Kėlinio viduryje dviejų taškų persvarą turėjo "Omega" (11:9). Kėlinio antroje pusėje "Hidraulinės sistemos" įgijo 11 taškų persvarą (17:28).

Antro kėlinio pradžioje sėkmingiau sužaidė "Omega", bet netrukus puolimą atstatę "Hidraulinės sistemos" atgavo persvarą ir ketvirtą minutę padidino iki 15 taškų (22:37), o minutės pertraukėlės paprašė "Omega". Po minutės pertraukėlės "Omega" ėmė vytis varžovus, pamažu mažino persvarą, kuri įpusėjus rungtynėms buvo tik keturi taškai (40:44).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas dar labiau sumažėjo (47:48). Ketvirtą minutę tritaškį pataikė "Omega", o "Hidraulinės sistemos" paprašė minutės pertraukėlės (50:48). Įpusėjus septintai minutei, po "Omega" tritaškio "Hidraulinės sistemos" paprašė minutės pertraukėlės (56:50). Per likusį laiką geriau žaidė "Hidrualinės sistemos", kurie po trijų kėlinių laiminėjo vienu tašku (59:60).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Hidraulinės sistemos" gynėsi be klaidų, o persvarą padidino dviem taškais (59:62). Prasidėjus antrai kėlinio pusei iniciatyvą susigrąžino "Omega" (67:62). Aštuntą minutę "Hidraulinės sistemos" sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (67:66). Rungtynių paskutinė minutė vyko ypač atkakliai, o rungtynės baigėsi dviem taškais laimėjus "Omegai" (69:67).

7 taškai

„Omega“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Promatecha“ pranašumą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:17 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po atkaklios kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 22:28 val.)Įmonių lygoje ‒ pusfinalyje į priekį įsiveržė „Hidraulinės sistemos“ (2023 gegužės 07 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Freda“ trečiose serijos rungtynėse nepaliko vilčių „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „Remza“ visgi pralaimėjo „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:47 val.)“Freda“ palaužė “Hidraulinės sistemos“ ekipos pasipriešinimą (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)„Donelaičio“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse įveikė „Omega“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Omega“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Freda“ užmėtė „Hidraulinės sistemos“ ekipą tritaškiais ir išlygino serijos rezultatą (2023 balandžio 17 d., pirmadienis, 20:34 val.)