Robotukų Armija vs Gemavila (84:88)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 10 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

2 lygoje ‒ sunkiai iškovota „Gemavila“ pergalė.

2023 kovo 10 d., Penktadienis, 21:40 val., peržiūros: 196

Penktadienį, kovo 10 dieną, Kauno technologijų mokymo centre įvyko 2 etapo II lygos F pogrupio varžybos tarp "Robotukų Armija" ir "Gemavila".

Pirmas rungtynių kėlinys buvo labai apyligus ir "Robotukų Armijos" susikrauta persvara išgaravo jau per pirmą kėlinį ir rezultatas buvo lygus 21:21. Antrajame kėlinyje labiau komandinį krepšinį parodžiusi "Gemavila" krepšininkai pabėgo į priekį dviženkliu skirtumu 48:37. Rezultatyviausiai žaidė "Gemavila" krepšininkas M.Antanaitis, kuris per du kėlinius pelnė 20 taškų.

Antroje pusėje K.Meiliūnas praktiškai ant savo pečių pasiemė "Robotukų Armija" ir po truputį mažino skirtumą tarp komandų. Rezultatas prieš lemiamas 10 minučių buvo 69:61. Ketvirtajame kėlinyje rungtynėse galima buvo matyti K. Meiliūno kovą prieš visą "Gemavilos" komandą. Į rungtynes "Robotukų Armija" sugrįžo, tačiau jiems jėgų neužteko ir "Gemavila" laimėjo rezultatu 84:88 (21:21, 16:27, 24:21, 23:19).

16 taškų

2 lygoje ‒ „Kauno Švaros“ antroji pergalė. (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 17:22 val.)Įmonių lygoje ‒ lengva „ICE“ pergalę. (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 21:55 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 22:56 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Gemavila“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:08 val.)2 lygoje ‒ lengva “Robotukų Armijos“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)II lygoje: užtikrinta „ICE“ pergalė prieš „Gemavila“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:49 val.)„Kautech ‒ 2“ įtikinamai įveikė „Gemavilą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:54 val.)Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:59 val.)Taikliais tritaškiais pažymėta KM „Žalgiris“ pergalė (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 13:13 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Game on“ komandą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 17:18 val.)