BC „Game On“ vs Gemavila (64:67)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 05 d., Sekmadienis, 16:10 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Game on“ komandą

2023 kovo 05 d., Sekmadienis, 17:18 val., peržiūros: 260

Kovo 5 dieną LSMU sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Game on" priemė svečius "Gemavilą". "Game on" buvo laimėję dešimt kartų ir keturis pralaimėję. "Gemavilos" sąskaitoje buvo šešios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Baigiantis antrai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė "Game on" (2:0). Vėliau geriau žaidė "Gemavila", daugiausia taiklių tritaškių dėka baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmavo rezultatu 7:15. Kėlinio antroje pusėje trijų taškų persvarą išsaugojo "Gemavila" (19:22).

Antro kėlinio pradžioje geriau žaidė "Game on", kurie persvėrė rezultatą savo komandos naudai (24:22). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Game on" pirmavo tik dviem taškais (35:33). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pusę rungtynių rezultatas buvo lygus (38:38).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Gemavila", per pirmas dvi minutes pelnydami septynis taškus be atsako (38:45). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Game on" buvo sumažinę varžovų persvarą iki vieno taško (44:45). Kėlinio pabaigoje "Game on" įgijo persvarą – penkis taškus (55:50).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas sumažėjo iki trijų taškų (57:54). Prasidėjus antrai kėlinio pusei iniciatyvą turėjo "Gemavila", kuri pirmavo šeštą minutę rezultatu 62:65, o minutės pertraukėlės paprašė "Game on". Kėlinio pabaigoje "Gemavila" išlaikė persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 64:67.

10 atk. kam.

„Gemavila“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ krepšininkus (2023 vasario 07 d., antradienis, 22:28 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 22:56 val.)2 lygoje ‒ sunkiai iškovota „Gemavila“ pergalė. (2023 kovo 10 d., penktadienis, 21:40 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įveikė „Gemavilą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 25 d., antradienis, 20:15 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:52 val.)„Sparta“ nesunkiai įveikė „Game On“ (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 21:46 val.)„Gemavila“ neturėjo vargo su KK „Žaibas“ krepšininkais (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:36 val.)Po fantastiško trilerio BC „Game On“ palaužė GZP-2 (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 23:18 val.)2 lygoje ‒ lengva BC „Game ON“ pergalė. (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:25 val.)„Gemavila“ sezoną pradėjo pergale prieš „UNO“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 22:06 val.)