Robotukų Armija vs KK „Žaibas“ (81:70)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

2 lygoje ‒ lengva “Robotukų Armijos“ pergalė prieš KK „Žaibas“

2023 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 21:53 val., peržiūros: 215

Ketvirtadienį, kovo 23 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko 2 etapo 2 lygos F pogrupio varžybos tarp "Robotukų Armija" ir KK „Žaibas“.

Pirmas rungtynių kėlinys parodė, kad šiandien, nors ir nelabai nusiteikę, bet dėl K. Meiliūno meistriškumo, "Robotukų Armija" turėtų iškovoti pergalę prieš rimtai nusteikusius „Žaibas“ krepšininkus. Po pirmojo kėliniu rezultatas buvo 16:11. Antrajame kėlinyje žaidimas buvo labai nekokybiškas ir komandoms sunkiai sekėsi regzti sėkmingas atakas. KK „Žaibas“ niekaip negalėjo susikurti kokybiško metimo, o tai reiškė, kad kitoje pusėje jų varžovai labai dažnai bėgdavo į priekį. Tai labai atsispindi ir rezultate, kuris po pirmųjų dviejų kėlinių nebuvo labai atkaklus – 40:23 "Robotukų Armijos" naudai.

Antroje pusėje kol "Robotukų Armijos" lyderiai ilsėjosi, skirtumas tarp komandų ištirpo iki 6 taškų. Tuomet pastarieji dar paėmė minutės pertraukėlė, bet ji jau nepadėjo. Sėkmingo žaidimo formulę atradę KK „Žaibas“ krepšininkai beveik išlygino rezultatą 51:50. Į ketvirtąjį kėlinį vis dar pirmaujanti komanda atsinėšė jau kitą energiją ir vėl pradėjo nulaužinėti varžybas. A. Eitučio šou ketvirtajame kėlinyje garantavo "Robotukų Armijos" pergalę rezultatu 81:70 (16:11, 24:12, 11:27, 30:20).

Deividas Kisielius

II lygoje: triuškinanti KSM '93 ‒ Bulvaras pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Robotukų Armija“ iškovojo pergalę prieš BC „Game On“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:25 val.)Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:59 val.)2 lygoje ‒ lengva BC „Game ON“ pergalė. (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:25 val.)Įmonių lygoje ‒ lengva „ICE“ pergalę. (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 21:55 val.)2 lygoje ‒ sunkiai iškovota „Gemavila“ pergalė. (2023 kovo 10 d., penktadienis, 21:40 val.)„Game on“ lengvai įveikė „Robotukų armiją“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Sparta“ lengvai nugalėjo „Robotukų Armiją“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 21:45 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „Užvežai“ (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt“  po ilgosios pertraukos susitvarkė su „KK „Žaibu“ (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)