Ažytėnai vs Kauno švara (91:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 10 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

2 lygoje ‒ lengva „Ažytėnų“ pergalė

2023 kovo 10 d., Penktadienis, 21:00 val., peržiūros: 216

Penktadienį, kovo 10 dieną, Kauno technologijų mokymo centras įvyko 2 etapo 2 lygos F pogrupio varžybos tarp "Ažytėnai" ir "Kauno švara".

Pirmas rungtynių kėlinys prasidėjo labai gerai "Ažytėnų" krepšininkams, kurie labai gerai atakavo krepšį ir neleido varžovams pagalvoti apie lygią kovą bei susikrovė 10 taškų pranašumą 27:17. Antrame kėlinyje "Ažytėnai" ir toliau nestabdė bei išlaikė labai aukštą rezultatyvumą. Penkiese susirinkę krepšininkai per 2 kėlinius pelnė 55 taškus, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo 55:26.

Antroje pusėje "Ažytėnai" šiek tiek sustojo ir bandė pasinaudoti "Kauno švara", bet niekaip negalėjo susimesti laisvų metimų ir skirtumas tarp komandų nemažėjo ir prieš lemiamas 10 minučių rezultatas buvo 74:49. Ketvirtojo kėlinio pradžioje vienas iš penkių "Ažytėnų" krepšininkų patyrė traumą ir "Kauno švara" pradėjo kažkiek mažinti pranašumą, bet pasiaukojančiai žaidęs laiminčios komandos krepšininkas grįžo į varžybas ir padėjo savo komandai iškovoti pergalę rezultatu 91:78 (27:17, 28:9, 19:23, 17:29).

18 atk. kam.

2 lygoje ‒ lengva „Užveža“ pergalė (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 21:54 val.)2 lygoje ‒ lengva „GZP ‒ 2“ pergalė (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:42 val.)2 lygoje ‒ „Kauno Švaros“ antroji pergalė. (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 17:22 val.)„Arko“ gana lengvai patiesė „Ažytėnų“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:49 val.)II lygoje: užtikrinta „Ažytėnai“ pergalė prieš „KrepsinioFanai.lt“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:47 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Ažytėnai“ (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)II lygoje: „Ažytėnai“ įtikinamai nugalėjo „Robotukų Armija“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 23:01 val.)Pirmoji KK “Žaibo“ pergalė (2023 vasario 07 d., antradienis, 22:19 val.)BC „Game On“ be vargo įveikė „Ažytėnus“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 19:27 val.)Kautech-2 svečiuose nesnaudžia ‒ dar viena sėkminga pergalė (2023 sausio 17 d., antradienis, 22:56 val.)