Robotukų Armija vs Ažytėnai (67:82)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 24 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

II lygoje: „Ažytėnai“ įtikinamai nugalėjo „Robotukų Armija“

2023 vasario 24 d., Penktadienis, 23:01 val., peržiūros: 211

Penktadienį, vasario 24 diena, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos F pogrupio rungtynės tarp šeimininkų- „Robotukų Armija“ bei svečių- „Ažytėnai“ .

Pirmojoje rungtynių pusėje geriau sekėsi svečiams. Geriau realizuoti metimai iš žaidimo, leido „Ažytėnai“ susikrauti dviženklį pranašumą: 35:46.

Antrojoje rungtynių pusėje „Robotukų Armija“ dar bandė vytis varžovus greitomis atakomis, tačiau rungtynių koncentraciją iki pat rungtynių galo laikę svečiai, nepaleido pergalės iš rankų bei šventė užtikrintą pergalę.

Galutinis rungtynių rezultatas: 67:82 (24:24, 11:22, 13:20, 19:16).

Žilvinas Zemkus

„Ažytėnai“ visa galva pranoko „Robotukų Armiją“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:29 val.)„Sparta“ lengvai nugalėjo „Robotukų Armiją“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 21:45 val.)II lygoje: užtikrinta „Ažytėnai“ pergalė prieš „KrepsinioFanai.lt“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:47 val.)„Game on“ lengvai įveikė „Robotukų armiją“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Ažytėnai“ paskutinėmis minutėmis palaužė KK „Žaibas“ (2023 kovo 21 d., antradienis, 20:21 val.)„GZP ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Robotukų armiją“ (2023 kovo 07 d., antradienis, 20:29 val.)Birštono SC „Olimpas“ po permainingos kovos įveikė „Robotukų Armija“ ekipą (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:06 val.)2 lygoje ‒ lengva „Ažytėnų“ pergalė (2023 kovo 10 d., penktadienis, 21:00 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Robotukų Armija“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:17 val.)Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:59 val.)