BC „Game On“ vs Ažytėnai (88:54)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 19 d., Sekmadienis, 16:10 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

BC „Game On“ be vargo įveikė „Ažytėnus“

2023 vasario 19 d., Sekmadienis, 19:27 val., peržiūros: 197

Sekmadienį, vasario 19 d., Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų BC „Game On“ ir svečių „Ažytėnai“.

Rungtynių pradžia buvo gana lygi, abi komandos stengėsi išnaudoti ilgus suolelius ir krepšininkai palaikė pakankamai nemažą tempą. Po lygaus pirmojo ketvirčio šeimininkai ėmė demonstruoti kur kas kokybiškesnę gynybą ir tai padėjo komandai rungtynėse susikrauti dviženklį pranašumą. Iki pat ilgosios pertraukos šeimininkai išlaikė saugią distanciją ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 35:29.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas tarp komandų visą laiką svyravo, tačiau nei karto svečiai nebuvo sumažinę savo atsilikimo iki mažiau nei 15 taškų. Svečių puolimas laikėsi praktiškai ant kelių krepšininkų pečių, tuo tarpu BC „Game On“ puolimas buvo kur kas įvairesnis, savo indėlį įnešė kone visi aikštelėje pasirodę žaidėjai, o komanda paskutinėmis minutėmis savo pranašumą dar spėjo padidinti ir iki 30 taškų ribos. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:54.

9 taškai

„Game on“ lengvai įveikė „Robotukų armiją“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Gemavila“ nesunkiai susidorojo su „Ažytėnais“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 18:49 val.)II lygos A pogrupyje: užtikrinta BC „Game On“ pergalė prieš „Ažytėnai“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Arko“ gana lengvai patiesė „Ažytėnų“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:49 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Ažytėnai“ (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)BC „Game On“ iš Birštono parsivežė pergalę (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)BC „Game On“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:40 val.)BC „Game On“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Klausučių alaus darykla“ komandai (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:49 val.)2 lygoje ‒ lengva „Ažytėnų“ pergalė (2023 kovo 10 d., penktadienis, 21:00 val.)2 lygoje ‒ lengva BC „Game ON“ pergalė. (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:25 val.)