Baltic Transline vs Compensa (63:48)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 07 d., Antradienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“

2017 vasario 07 d., Antradienis, 22:52 val., peržiūros: 1651

Antradienį Kauno kolėgijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybės, kur jėgas surėmė „Baltic Transline“ (5/7) ir svečių teisėmis atvykę „Compensa“ (2/10).

Rungtynės prasidėjo „Baltic Transline“ greitomis atakomis ( 4:0). Po minutės pertraukėlės „Compensa“ toliau strigo zoninėje gynyboje , o šeimininkai didino pranašumą ( 13:3). Kėlinuko pabaigoje svečiai pelnė penkis taškus be atsako ir komandas skyrė 5 taškai. Antrame kėlinyje „Baltic Transline“ tolimais metimais susikrovė dviženklį pranašumą ( 27:15). Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą – 29:19.

Po ilgosios pertraukos „Baltic Transline“ toliau didino pranašumą, o svečiams sunkiai sekėsi suregzti atakas ( 41:23). Per likusį laiką komandos apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis ir šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą. Ketvirtame kėlinyje A.Juravičius smeigė tritaškius metimus, kur skirtumas sumažėjo iki 15 taškų. Likus žaisti keturias minutes „Baltic Transline“ atsigavo po šalto dušo , kur susigrąžino iniciatyvą į savas rankas ir iškovojo pergalę, rezultatu – 63:48.

Baltic Transline: Darius Kisielius – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Modestas Paršeliūnas – 12 tšk. (15 atk. kam.), Aivaras Keršis – 11 tšk.

Compensa (S): Justas Medekšas – 21 tšk. (12 atk. kam.), Andrius Juravičius – 19 tšk., Tomas Savickas – 4 tšk.

„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)„Baltic Transline“ penketukas neturėjo jokių šansų prieš „Nebajerį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 18:04 val.)„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Return“ penketuku (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:57 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:33 val.)„Hermis“ nepasinaudojo proga ir nusileido „Compensa“ penketukui (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 14:55 val.)„Hermis“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 16:21 val.)