ITAB Novena vs Hidraulinės sistemos (37:88)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 15 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ daugiau negu dvigubai sutriuškino „ITAB Novena“

2016 gegužės 15 d., Sekmadienis, 20:37 val., peržiūros: 897

Sekmadienį, gegužės 15 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „ITAB Novena“ ir svečių „Hidraulinių sistemų“ ekipų. Nuo pat susitikimo akivaizdžiai dominavę svečių krepšininkai uraganiniu puolimu tiesiog nušlavė varžovus nuo savo kelio bei pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 37:88 (10:25, 9:18, 4:22, 14:23).

Nors pačioje susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, nieko ilgai nelaukę svečių krepšininkai surengė spurtą 0:15, taip įgydami penkiolikos taškų pranašumą. Įpusėjus kėlinukui aikštės šeimininkai atsibudo ir surinko kelis taškus, tačiau „Hidraulinės sistemos“ ir toliau dominavo puolime, ko pasekoje susigrąžino penkiolikos taškų atotrūkį. Pačioje kėlinuko pabaigoje ekipos dar kartą apsikeitė išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų išliko nepakitęs. 10:25.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau sėkmingai atakas rengę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai sužaidė „sausą“ atkarpą 0:14, kurios dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 29-ių taškų. Į nokdauną pasiųsti aikštės šeimininkai dar bandė atsitiesti pelnydami septynis taškus iš eilės, tačiau lygiai tuo pačiu atsakę svečių žaidėjai susigrąžino solidų atotrūkį. Vis tik, sėkmingiau prieš ilgąją pertrauką pasirodžiusi „ITAB Novena“ nežymiai sušvelnino deficitą. 19:43.

Po ilgosios pertraukos pirmieji taškų sąskaitą atidarė „ITAB Novena“, tačiau čia pat solo pasirodymą surengęs L. Čkavičius vieną po kito rinko taškus bei pasinaudodamas I. Krukonio tikslingais perdavimais surinko devynis taškus iš eilės, kurių dėka svečių persvara išaugo iki 33-ijų taškų. Įpusėjus kėlinukui dar du taškus pelnė šeimininkai, tačiau tai buvo paskutinieji jų taškai šiame kėlinuke, nes spurtą 0:11 surengusios „Hidraulinės sistemos“ iki ketvirčio pabaigos įgijo 42-iejų taškų pranašumą. 23:65.

Paskutinė rungtynių dalis jau seniai buvo tapusi tik formalumu, tačiau ir joje nei viena pusė nusileisti nesiruošė. Pačioje pradžioje kiek geriau startavę šeimininkai ir vėl labai nežymiai sumažino atsilikimą, tačiau čia pat du tritaškius pataikę svečiai dar labiau atitrūko. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau rungtynių pabaigoje ir vėl geriau atrodžiusios „Hidraulinės sistemos“ dar spėjo padidinti atotrūkį iki 51-ieno taško. 37:88.

„ITAB Novena“: Vitalijus Bauža – 14 tšk. (11 atk. kam.), Linas Belkevičius – 11 tšk., Giedrius Rutkauskas – 4 tšk.

„Hidraulinės sistemos“: Marius Petrauskas – 23 tšk., Ignas Krukonis – 17 tšk. (11 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Liudas Čekavičius – 16 tšk., Saulius Klimkevičius – 14 tšk., Vytis Šalčius – 12 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ pervažiavo „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Hidraulinės Sistemos“ pranyko „DNC“ šešėlyje (2016 gegužės 10 d., antradienis, 22:44 val.)Atkaklioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ krito prieš „A Komandą“ (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 23:23 val.)„A komanda“ savaitę užbaigė lengvu pasivaikščiojimu su „ITAB Novena“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 20:46 val.)Permainingoje kovoje kelią į pusfinalį prasiskynė „Sporto Manija“ (2016 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:55 val.)