KrepsinioFanai.lt vs Kauno Rami (59:72)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

Ketvirtame kėlinyje atitrūkusi „Kauno Rami“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ ekipą

2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 19:22 val., peržiūros: 444

Kovo 12 d., sekmadienį, M. Mažvydo pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos II lygos E pogrupio rungtynės tarp „KrepsinioFanai.lt“ (0-13) ir „Kauno Rami“ (5-9) ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, „KrepsinioFanai.lt“ taškus pirmame kėlinyje rinko daugiausia baudų metimais, o kėlinys baigėsi esant rezultatui 16:12.

Antrame kėlinuke šeimininkams dar pavyko kiek atitrūkti, po M. Mitrausko dvitaškio pirmavo 27:19. Visgi, po T. Gudo ir Š. Petraičio metimų „Kauno Rami“ artėjo iki minimumo – 28:27.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem Š. Petraičio tolimais metimais, kurie persvėrė rungtynių svarstykles svečių naudai 30:33. Kėlinio pabaigoje šis žaidėjas pataikė dar vieną tritaškį, kas leido po trijų kėlinių pirmauti 42:46.

Lemiamame kėlinyje „Kauno Rami“ surengė spurtą, kuris leido užtikrintai pabaigti rungtynes ir iškovoti pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 59:72 (16:12, 12:15, 14:19, 17:26).

6 išpr. praž.

II lygoje: „Valpainiai“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:36 val.)Pirmą pergalę iškovoję „Sparta“ įveikė „Krepsinio.Fanai.lt“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 14:20 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „KrepsinioFanai.lt“ komandą (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)„TR Project“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ komandą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Arko“ užtikrintai susitvarkė su „KrepsinioFanai.lt“ ekipa (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:55 val.)II lygoje: užtikrinta „Ažytėnai“ pergalė prieš „KrepsinioFanai.lt“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:47 val.)2 lygoje ‒ pirmoji „KrepsinioFanai.lt“ pergalė šiame sezone (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą (2023 sausio 24 d., antradienis, 21:45 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš KrepsinioFanai.lt (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Kauno Rami“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 22:26 val.)