Kauno Rami vs Lympo (67:50)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 26 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno Rami“ pasiekė įtikinamą pergalę

2023 vasario 26 d., Sekmadienis, 22:26 val., peržiūros: 240

Vasario 26 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Kauno Rami" (šeimininkai) ir "Lympo" (svečiai). Dar pirmoje rungtynių dalyje į priekį nutolo ir tvirtai situaciją kontroliavo "Kauno Rami" krepšininkai. Nors skirtumas vienu metu kiek aptirpo, bet nugalėtojas nekėlė abejonių, pergalė atiteko "Kauno Rami" žaidėjams 67:50 (20:15, 18:11, 17:13, 12:11).

Jau pirmoje susitikimo dalyje "Kauno Rami" įrodinėjo, kad jų žaidimas kokybiškesnis, nors abi komandos dažnai klydo ir nepasižymėjo geru taiklumu, bet geriau išnaudotos progos leido "Kauno Rami" pirmauti prasidedant ilgajai pertraukai 38:26.

Antroje rungtynių dalyje "Lympo" puolimas visiškai sustojo, o skirtumas pasiekė 20 taškų ribą. Intrigos nebeliko, bet "Lympo" vis bandė sumažinti atsilikimą ir vienu metu sumažino deficitą per pusę. Tačiau tai buvo viskas, "Kauno Rami" atsilaikė, užtvirtino pergalę baudų metimais ir laimėjo susitikimą rezultatu 67:50.

9 taškai

„Kauno Rami“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Valpainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:26 val.)Kauno Rami svečiuose pelnė pergalę (2023 vasario 28 d., antradienis, 23:57 val.)„Pikenpokas“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:38 val.)„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą (2023 sausio 24 d., antradienis, 21:45 val.)„Lympo“ įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)Ketvirtame kėlinyje atitrūkusi „Kauno Rami“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ ekipą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 19:22 val.)„Lympo“ įrodė savo pranašumą prieš „UNO“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:25 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 22:46 val.)„TR Project“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ komandą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:43 val.)